Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Angry Olympia Csw Hakkında Detaylı Açıklama.

05.04.2020 tarihinde Olympia serverında Csw Savaşında Çok Agır bir lag girdi ve bu süre zarfı 15 dakıka sürdü. Sorun şuki Lagın girdiği andaki Kale sahibi clan üyelerinden tahminimce 40 member vardı ve hiç biri dc preoblemi yaşamadı. Tek bir kişi bile dc olmadı. Ekstradan Human ve Karuslarda Bu savaşa katılan Clanların hepsi aynı anda dc olmakta ve agır bir lag ile karşılaşmaktaydı. İster istemez insanın aklında soru işaretleri kalıyor bu konu hakkında. Ekstradan şunuda belirtmek istiyorum aynı zamanda Cz de Felankorda çıktığında bu olay ara ara yaşanmaktadır. Siz işinizi daha iyi bilirsiniz ama insanın aklına binbirtürlü şeyler gelmektedir. Bu gibi durumlarda Gm arkadaşlarında belirttiği gibi Kale düşürülerek sahipsiz bırakılmaktadır. Daha öncede olympia server olarak birçok örnegini görmüş bulunmaktayız. Bu konunun takipçisi olacagız ve sızınde olmanızı Olympia server userlerı olarak istemekteyiz. En azından bu durumlar araştırılmalıdır. Görüşlerime katılan arkadaşların konu altına yorum yapmasını rica ederim.

Saygılarımızla.
    Last edited by Dejavu1992; 04-05-2020 at 05:54 PM.

Gm lerden açıklama bekleniyor!

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Son yılların en eğlenceli Csw'siydi. Çok zevk aldık. Hatta bir ara otp ile mesajlaşmaya başladım. Biliyormusunuz otp'de konuşmayı biliyormuş Evet evet bende yeni öğrendim

Member
    Nickname
    ResT
    Clan
    Phantasie
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by banabulasma View Post
    Son yılların en eğlenceli Csw'siydi. Çok zevk aldık. Hatta bir ara otp ile mesajlaşmaya başladım. Biliyormusunuz otp'de konuşmayı biliyormuş Evet evet bende yeni öğrendim
    Kaleyi OTP ler savundu. Tek ram keyi savunamayanlarin imdadina baglanti kopmalari yetisti.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Recital View Post
    Kaleyi OTP ler savundu. Tek ram keyi savunamayanlarin imdadina baglanti kopmalari yetisti.
    Bilemiyorum artık ama sıktı yani...

Cevap yok mu bu kadar mı değerli oyuncular gözünüzde?