Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Yeni Sw kanalları girişin kısıtlansın

Sirius ve altar sunucuları için kısıtlama getirilmeli bu svler yeni açıldıgında hangi svde kayıt olduysak sadece o svde oynayabiliyorduk bu gayet iyiydi şuan altardan siriusa ve siriustan altara draki kasmaya gelenlerin sayısı azımsanacak kadar degil
    Mesela Altarda oyuna arkadaşlarımla başladım onlar bırakınca svde bahçeci döner ekmekçiler sv yi kurutunca millet oyunu bıraktı ve bende siriusa geçtim Exp event etkinliginde bu şekilde kasan bayagı user var buna bir kısıtlama getirilmeli 1 hesap sadece 1 sunucuda oynayabilsin sirius 4 getirdiniz exp slotları hariç mobları koymayacaktınız şuan döner ekmekçilerin gelirini arttırdınız sirius 2 3 te bile exp slotları dolu degil üstelik svnin kapasitesini düşürmüşsünüz altar 3 tarihinde bu kadar sıra saymadı 200 sayıyor elin oglu cift swde draki yapacak diye kapasiteyi düşürüp 1 saat bizi sıra bekletmeniz çok komik

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Valla adamlar draki için gidiyorsa tebrik ediyorum, iyi sabır varmış. Ben eskiden 50 60 70 sayarken daralıyordum, şuan 200 de klavye başında uyuyakalıyorum. Bir de çift server, düşünemedim.
    Last edited by NocturnalCreature; 04-05-2020 at 02:54 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Valla adamlar draki için gidiyorsa tebrik ediyorum, iyi sabır varmış. Ben eskiden 50 60 70 sayarken daralıyordum, şuan 200 de klavye başında uyuyakalıyorum.
    Sadece benim tanıdıgım 20 30 kişi rahat var siriusta altarda oynadıgım için biliyorum 2 3 clan var orada gb fiyatı düşünce siriusa geçmişlerdi.
    Altarda tekrar gb yükselince oradada yapıyorlar altar + siriusta JR FT ye girenler bile var ne kadar çok gb o kadar çok ekmek parası mantıgı