Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Question Altar 3 & Sirius 4 gelmesine rağmen sayan sıranın dahada artması HKK.

Gece resde dc olanların bir çoğu girmemesine rağmen... Sirius 3 normal pazarın 3 te 1i bile olmamasına rağmen... Saat 11den beri 200 -300 sıra sayıyor... Altar deneyim dedim onunda farkı yok bu güne kadar görmediğimiz sıraları sayıyor üstelik herkes daha oyuna girmemişken ve yeni serverlar gelmiş olmasına rağmen... Onlar girince 500 falan sayacak sanırım?

Art niyet ile yazmıyorum. Eğer Sunucu artışı sağlanmadıysa mevcut kapasite düşürülerek Altar 3 & Sirius 4 eklendiyse bunun bilginisini paylaşır mısınız?
    Last edited by iJAWS; 04-05-2020 at 11:22 AM.

Junior Member
    sw kapasitelerinde artış olmamış anlaşılan tüm online oyunlar kapasitelerini artırdı eminim aynı hamlenin geleceğini düşünüyorum

Altar 3 ve Sirius 4 gelince ne olacaktı 100 lerce sıra sayan serverlara tek tıkta girecek değildik herhalde. Herkes Sirius 1 e ya da 3 e Altar 2 ye girmeye çalışıyor Altar ya da Sirius 10 ar server olsa ne olur? İnsanlar yoğunluğu azaltmak adına alternatif serverlara girmeyi tercih etmiyor ki?

Junior Member
    Kapasite artmamış aksine düşürülmüş bence.

Banned
    Quote Originally Posted by 4MyPlayTime View Post
    Altar 3 ve Sirius 4 gelince ne olacaktı 100 lerce sıra sayan serverlara tek tıkta girecek değildik herhalde. Herkes Sirius 1 e ya da 3 e Altar 2 ye girmeye çalışıyor Altar ya da Sirius 10 ar server olsa ne olur? İnsanlar yoğunluğu azaltmak adına alternatif serverlara girmeyi tercih etmiyor ki?
    Olur mu oralarda gb pahalı değil, farm yapıp nasıl dürüm ayran parası çıkaracaklar

Junior Member
    Altar 2 deki pazar Altar 3 Sunucusuna geçmeli
    Sirius 2 deki pazar Sirius 4 Sunucusuna geçmeli Etkinlik saatlerinde rahatlama olucağını düşünüyorum bu şekilde. Ancak reseti beklememiz gerekiyor sanırım.

Junior Member
    Arkadaşlar sorun pazar o bu farm slotu yada başka bir şey değil normalde res geldiği sabah herzaman server boş olur ki suan bide ek server geldi buna ragmen normalde cumartesi akşamında bile sayan sayının 2-3 katı daha fazla sayıyor olması sizce normal mi ? Corona herkes evde Pazar gibi bahanere sığınmaya gerek yok Servera girince(Şuan için bahsediyorum.) kalabalığı gözle görebiliyoruz yani normalden daha fazla olmadığını. Eski serverda oynayan arkadaşlarada başarılar diliyorum anlıyorum serverınız boş canlansın istiyorsunuz ama biz nasıl sizin boş serverlarda oynamanıza saygı duyup ses etmiyorsak sizde kalabalık serverda oynayanlara saygı göstermek zorundasınız

Quote Originally Posted by StrikerGO View Post
    Olur mu oralarda gb pahalı değil, farm yapıp nasıl dürüm ayran parası çıkaracaklar
    Yok Sirius ve Altar daki yoğunluk tamamen duygusal. İnsanlar DC PRE cekip pk atmak için can atıyor

4 gün önce premium bitmişti. Almakla almamak arasında kalmıştım, iyiki almamışım.

Quote Originally Posted by iJAWS View Post
    Arkadaşlar sorun pazar o bu farm slotu yada başka bir şey değil normalde res geldiği sabah herzaman server boş olur ki suan bide ek server geldi buna ragmen normalde cumartesi akşamında bile sayan sayının 2-3 katı daha fazla sayıyor olması sizce normal mi ? Corona herkes evde Pazar gibi bahanere sığınmaya gerek yok Servera girince(Şuan için bahsediyorum.) kalabalığı gözle görebiliyoruz yani normalden daha fazla olmadığını. Eski serverda oynayan arkadaşlarada başarılar diliyorum anlıyorum serverınız boş canlansın istiyorsunuz ama biz nasıl sizin boş serverlarda oynamanıza saygı duyup ses etmiyorsak sizde kalabalık serverda oynayanlara saygı göstermek zorundasınız
    Valla canım kardeşim şu an KO isimli oyunda %200 exp event var bir kere bunun nasıl bir durum olduğunu ciddiye alman lazım. tüm exp slotları dolu adamlar worm'e pt kurucak duruma geldiler her yerde exp var. tek tek slot gezip userleri kontrol ettiğini düşünmüyorum. eslant emc iğne atsan yere düşmicek pozisyonda.AYRICA BEN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK RUH HASTASI SABAH 5.30U BEKLEYİP RESLE BERABER GİRDİ LOGOSLARI TOPLADI BOSSLARI KESTİ. AFEDERSİN BEN ŞİKAYET ETMİYORUM ÇÜNKÜ ÖĞLEN GİRMEYE ÇALIŞIRSAM BÖYLE OLACAĞINI TAHMİN ETTİM BİLGİN OLSUN AĞLAMA YANİ BOŞA