Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 64
    kesinlikle katılıyorum up up up up up

Senior Member
    Oyuncular için daha rahat bir hale getirilebilinir.

Senior Member
    konu tekrar güncel.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bunun gibi kaçtane konu vardır en iyisi oyunu brakıcaz abi topluca o zaman görücekler kafayı illa biyerlere vurucan bunların ki hea ben yanlış yaptım diyecekler dediklerinizde de yerden göğe kadar haklısınız

++++++++sss1111+++++

Senior Member
    umarım gelecek reste buradaki herhangi bir sıkıntıya çözüm getirirler.

Güncel. Çok güzel bir çalışma oldu. Ellerine sağlık.

Junior Member
    lr mageyi hiç karıştırma bence lr resist yönelirsen takılarını kilitlenme ihtimalin düşecektir .. Premium Hp ve mp pot geri getirilmeli. Npc den aldığımız buff ın yanında gelen sprint süresi uzatılmalı . 10 dk çok az slota git gel zaten yarısı slota yürümekle bitiyor ..olmaz derseniz sw sc yi ts basılıyken basabilelim ..6 dk da bir tekrar towna dönüyorum npc den sw alıp geri slota gidiyorum 6 dakika kalıyor 2 dakikası slotu kestikten sonra beklemekle gidiyor .4 dakika aktif kullanabiliyoruz..Birde altar vega sirius serverlarına eslant daily setlerinin açılma zamanı geldi geçiyor. Bu şekilde Tl ile gb satın alıp karakter dizenler yüzünden çoğu oyuncu oyundan bıkıyor . bir rekabet olucaksa eşit olmalı haksızım gene bu bir kendini geliştirme oyunu adamın parası var sanane siz haklısınız tmm. Genie sadece exp kasanlar kullanmalı koxp kullanmaktan ne farkı kaldı ? eski koxperların hepsi şuan genie kullanıyor bir fark yokki .emek hırsızlığına devam ediliyor. hiç çaba sarf etmeden kolunu bile kıpırdatmadan parmaklarıyla genie açıp kapatarak farm olmaz.ozaman bırakalım makrocularda exp slotlarında makro açarak kassınlar ? bir fark göremiyorum . knight online tarihine kara bir leke gibi yapıştırdınız genie farmını ..biliyorum isteklerimiz çok ama bunlar oyuncuların yaşadıkları genel sıkıntılar .
    Last edited by VegaImFlame; 06-02-2020 at 06:50 PM.

+1 veriyorum hepsine lütfen yetkililer ilgilensin

Senior Member
    hazır banım açıldı konuyu upluyayım.