Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Olympia cz çok renkli. Diğer serverlar zaten yoğun gordion harici.
    Bir pazarcının hezeyanları temalı konulardan biri olmalı bu.
    Yok hocam pazarcı değilim, ben destanda başlayacaktım ama işyerindeki abim tesadüfen knight oynuyormuş benim gibi eski oyuncu 2004 ten beri oynuyor, tek char hala duruyor 2004 ten beri birleşmeyle gordionda olmuş bende başlayım dedim.

Yoksa farm yap malum sitelere sat veya pazar al satla işim olmadı hiç.

Benim amacım bu oyunda exp kasmak pk atmak, ama Gordion bana zayıf geldi bu konuda.

Senior Member
    o halde gel olympia'ya exp biraz zor olsa da

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    Şimdi gm arkadaşlar ve oyuncular, kiminin işine gelir kiminin işine gelmeyebilir ama, oyuna girince sw ler çıkınca çok fazla gereksiz görüntü kirliliği oluyor sanki cs veya cod swleri gibi fazla.

Demiyorum ki destan ile başka sw birleşsin destanla işim yok ama birleşmesini istemem destan özel sw.

Gelelim konuya, Rosetta Gordion ve Olympia benzer sw ler aralarında pek fark yok bildiğim kadarıyla bu serverları birleştirip biraz daha kalabalık bir ortam oluştursanız güzel olmaz mı?

İsim bu üçünden biri kalabilir veya ronark olabilir vs.

Sizce nasıl olur bu üç sw birleşmesi

Bu arada otp zorunlu olmamalı
    Kanka samimi söylüyorum manyak olursun. Bir git serverlara bak sonra konu aç

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bir tahminde bulunmam gerekirse son açılan 3 servera krowaz utc vs. geldikten ve 2 3 yıl geçtikten sonra olympiayı en boş olan servera ekleyecekler. Birbirine en yakın altar vega sirius var diğer serverlara eklenmesi zor gibi duruyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    Şimdi gm arkadaşlar ve oyuncular, kiminin işine gelir kiminin işine gelmeyebilir ama, oyuna girince sw ler çıkınca çok fazla gereksiz görüntü kirliliği oluyor sanki cs veya cod swleri gibi fazla.

Demiyorum ki destan ile başka sw birleşsin destanla işim yok ama birleşmesini istemem destan özel sw.

Gelelim konuya, Rosetta Gordion ve Olympia benzer sw ler aralarında pek fark yok bildiğim kadarıyla bu serverları birleştirip biraz daha kalabalık bir ortam oluştursanız güzel olmaz mı?

İsim bu üçünden biri kalabilir veya ronark olabilir vs.

Sizce nasıl olur bu üç sw birleşmesi

Bu arada otp zorunlu olmamalı
    Olympiada oynuyorum hemde ilk açıldığından beri Olympianın birleşime ihtiyacı yok boş yapma burada