Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Uzun süze kullanılmayan hesap hk.

2007 yılında açtığım hesapla oyuna devam etmek istedim. Giriş yaptıktan sonra hesabın deaktif olduğunu ve müşteri hizmetlerine ulaşmam istendi sistem tarafından. Ancak bilet atmak için de nPoint istiyor. Ben nereden nasıl bir destek alabilirim?

Teşekkürler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsin. Problem yaşadığın hesabın bilgilerini paylaşman yeterli olacaktır.

Ek olarak 180 gün ve üzeri hesaplara giriş yapılmadığı taktirde "Şifrenizi Mi Unuttunuz?" işlemini gerçekleştirerek şifre değişikliği yapmanız gerekmektedir.

Junior Member
    2007'de açmıştım hesabımı. Npoint olan başka bir hesabım yok. Şifre sıfırlama ekranında da "Game Update False" hatası alıyorum. Başka bir şekilde destek alma imkanım yok mudur?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by omurcekadam View Post
    2007'de açmıştım hesabımı. Npoint olan başka bir hesabım yok. Şifre sıfırlama ekranında da "Game Update False" hatası alıyorum. Başka bir şekilde destek alma imkanım yok mudur?
    "Oyun Güncelleme Hatası"nı genelde silinen hesaplarda görünüyor. 2012 senesinden itibaren oyuna giriş yapmayan hesaplar 2015 yılında silinmiştir. Hesabınız hakkında detayları destek bileti atarak öğrenebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Başka bir yolu yok ne yazık ki.

İlgili Duyurunun yapıldığı forum konusu aşağıdadır.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!