Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Item kilidi acamiyorum seal cancel acilmiyor inn de neden ?

Oyuna giris yapiyorum inn e gidiyorum bankaya sag tiklayip seal cancel i tikliyorum sayfa gelmiyor neden olabilir kilitli itemlerimi acamiyorum yardim icin tesekkur ederim simdiden !

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Patch'ler yüklenirken 2268'de extract failed hatası ile karşılaşmış olabilir ve es geçmişsin. Bu nedenle bu tarz hatalar ile karşılaşmak mümkündür.

Oyunu ve eski setup dosyalarını siliniz. Buraya tıklayarak alternatif link üzerinden oyunun en güncel setubunu indirip yeniden kurulum sağlamalısınız.

Patch yükleme esnasında Extract Field hatası alırsanız, bu konudaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Patch'ler yüklenirken 2268'de extract failed hatası ile karşılaşmış olabilir ve es geçmişsin. Bu nedenle bu tarz hatalar ile karşılaşmak mümkündür.

Oyunu ve eski setup dosyalarını siliniz. Buraya tıklayarak alternatif link üzerinden oyunun en güncel setubunu indirip yeniden kurulum sağlamalısınız.

Patch yükleme esnasında Extract Field hatası alırsanız, bu konudaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayınız.

dedıklerınızın hepsını yaptım yınede sonuc aynı 2. dedıgınızı yaptıgım zaman dedıgım gıbı oluyor bankada seal cancel acılmıyor .

2268 pack dosyayı cıkar dıyorum kabul edıyorum hata verıyor 2268 pack dolmuyor faıled verıyor lutfen yardım edın cıldıırıcam

Junior Member
    C:\NTTGame\KnightOnlineEn\patch2268.zip: C:\NTTGame\KnightOnlineEn\fonts\mg basic.ttf oluşturulamıyor
    ! Erişim engellendi.

boyle bı cevap alıyorum

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Belirttiğim konudaki adımları dikkatli şekilde yapmanız gerekiyor. 2 tane yöntem yazmıştım. Başka bir yöntem yok ne yazık ki.

Junior Member
    hallettım cok tesekkur ederım yardımlarınız ıcın ....

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Rica ederim.

İyi oyunlar.

Tags for this Thread