Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Aynı İP adresinden 2 car nasıl acılır Yardım...

selamlar biz 2 daire aynı neti paylaşıyoruz 2 dir carım Account Creation Abuse diye yazıyla karşılastım acaba diyorum ne yaptım diye sonra sıkıntı aynı ip adresi kullanmaktan kaynaklandığını söylediler bunu çözmem için herhangi birşey yapmam gerekir mi birileri yardımcı olabilir mi?

Premiumsuz 2 char girilebiliyor diye biliyorum. Premium ile de bir girme sınırı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tecyyy View Post
    selamlar biz 2 daire aynı neti paylaşıyoruz 2 dir carım Account Creation Abuse diye yazıyla karşılastım acaba diyorum ne yaptım diye sonra sıkıntı aynı ip adresi kullanmaktan kaynaklandığını söylediler bunu çözmem için herhangi birşey yapmam gerekir mi birileri yardımcı olabilir mi?
    Hesabın birini telefondan aç. Art arda üyelik aldığında bu sorunu verir. Tabi destek talebiyle de o hatayı kaldırabilirsin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesabınız inceleme için kapatılmış olabilir, lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by skclucky View Post
    merhaba,

hesabınız inceleme için kapatılmış olabilir, lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

afedersİnİz bİletİ nerden atcm yardimci olabİlİr mİsİnİz.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Tecyyy View Post
    afedersİnİz bİletİ nerden atcm yardimci olabİlİr mİsİnİz.
    https://support.nttgame.com/ adresinden giriş yapıp atabilirsiniz ancak bilet göndermek için 1 npoint olması gerekiyor ayrıca npoint yoksa farklı bir hesap üzerindende atabilirsiniz

Tags for this Thread