Results 1 to 9 of 9

Thread: Pre ile ilgili

Junior Member

Angry Pre ile ilgili

Yetkılı arkdaslara bıldırmek ısterım her oyunda relog atıgımda pre surersinden dusuyor relog atamadan once 21 gun vardi relog atım 20 gun kaldıgını soluyor nasıl olabılır bu kontrol olunmasını ıstıorm kendılıgnden pre gidiyor...

zaten kaç gun oyun gıttı geldi oyun 2 gun kapali kaldi giden pre peri vs bunların telafisi için saçma saçma seyler gonderdınız pre ve diğer pus itemlerin telafisi gelmedi bide bu cıktı basımıza

Evet kardeşim bende şimdi dikkat ettim 2 gün birden gitti premium bu ne ya allah allah hahahahahha

Junior Member
    harbiden her relog'da pre gün düşüyor daha dün gece kırdım 27 day yazıyor yeni fark ettim bende

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Premiumlar gün saat bazlı gözükmektedir. Ancak oyunda günü görebiliyoruz. Son gün saate dönüşüyor.

Örneğin saat 13.00'de premium aktif ettiniz. Süresi geriye düşmeye başlar. 29 gün 23.59.59 gibi geri sayar.

30 gün 23.59.59 dan geriye gitmiyor.

Bir sonraki gün saat 13.00'te 1 günü tamamlayarak 28 gün 23.59.59. süresi kalmış oluyor.

Yüksek ihtimalle 21 gün 00.00.01 süresi varken relog attığınızda premiumu kırdığınız sürenin vakti gelmiştir.

20 gün 23.59.59 dan devam etmeye başlamıştır. Siz de gece 00.00 olmadı 20 gün oldu diye düşünmüş olabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Premiumlar gün saat bazlı gözükmektedir. Ancak oyunda günü görebiliyoruz. Son gün saate dönüşüyor.

Örneğin saat 13.00'de premium aktif ettiniz. Süresi geriye düşmeye başlar. 29 gün 23.59.59 gibi geri sayar.

30 gün 23.59.59 dan geriye gitmiyor.

Bir sonraki gün saat 13.00'te 1 günü tamamlayarak 28 gün 23.59.59. süresi kalmış oluyor.

Yüksek ihtimalle 21 gün 00.00.01 süresi varken relog attığınızda premiumu kırdığınız sürenin vakti gelmiştir.

20 gün 23.59.59 dan devam etmeye başlamıştır. Siz de gece 00.00 olmadı 20 gün oldu diye düşünmüş olabilirsiniz.
    Telafiler hakkında bişey yazılmış sanırım nerden bakabiliriz ona mgame'e sunulmuş sanırsam

Hayir dediginiz gİbİ deĞİl dÜŞÜyor fazladan İŞte yalan mi sÖylİcez 18 günüm vardı az önce 16 güne düştü 17 düşşe tamam

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Hayir dediginiz gİbİ deĞİl dÜŞÜyor fazladan İŞte yalan mi sÖylİcez 18 günüm vardı az önce 16 güne düştü 17 düşşe tamam
    Bir anormallik olduğunu düşünüyorsanız bilet göndererek hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz.

Attım zaten biliyorum bunu söyleyeceğinizi buraya yazmamın nedeni diğer arkadaşlarında görmesi ve dikkat etmesi

Junior Member
    eet doğru dıyorsnz saat gece 00.00 oldumu pre gun dusuyor ama bu saat 8 gibi oldu ne alkası var saatle hesapla oyunda saat 9'dami 0lanıyor bu 2 3 kereoldu gecende ayni oldu... bide oyun kaç gun kapali kaldi sadece event dalgasi tatto experence sc verıldı ne alka sımdı gıden gunleri karsıladımı bunlar ? lwl dustugumuz cabasi 10 kere lwl dusup tekrar lwl aldım bununla alkali gerken iyileştirmenin yaplmasını talep edıyorz bu oyunu oynayan herkes pre peri kımın ne uzerınde kaybi var ise adamlar saldırı yapiyor bu bızım sorunmuz degl burda belrirli bi ucret alınıyor ve bu ucreti karsılıgı bu olmamalı bence bana katılan arkdaslar illa olcaktır ve lag sorunu hayla dewam edıyor