Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Exclamation Yoğunluk sebebi ile destan serverine military önerisi !

Corono virüs sebebi ile birçok oyuncu artık tam zamanlı olarak evinde. Şahsi görüşüm olmakla birlikte birçok arkadaşın katılacağına eminim. Acilen en azından estlant a 1 tane MILITARY CAMP gerekiyor. Boş slot yok desem yeridir. Genie ptlerden dolayı 1 tane çöp slotu yok görev yapanlar zorlanıyor. Katılan arkadaşların da bu konuda yorum yapmalarını diliyorum.

Destan - Asklepious

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam Military camplar eklense bile o slotlara da farmcı tayfa yeni pclerini oturtacak. Tek çare görevlerin monster stone misali kişisel bir zindanda yapılması ve zindandaki mobların drop atmaması. Bu şekilde herkes güle oynaya görevini yapar. Tabi tek kesilmeyecek moblar için partili zindanlar da olabilir Cleaver +5 misali.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    çok zor değil bir gm arkadaş 1 levelden itibaren başlayıp char kasmaya çalışsa en yakın reste tüm görev sistemini değiştirir de yapmıyorlar malesef
    yani moradon desen +8 kasıcaklar yüzünden zaten görev yapılmıyor
    lufere geçiyorsun skeletonlarda 5k çıkıyor diye görev yapamıyorsun lamia gidiyorsun uruklara gidiyorsun manticore gidiyorsun bütün level kasmaya yardımcı görevler illa bir şey atıyor
    eslant geçiyorsun hemen hemen tüm slotlarda mageler var son vuruş dahi yapamıyorsun

dediğim gibi konuşmakla olmuyor gerçekten bi gm arkadaş koyacak bi chara exp pre alsın hatta 1 levelden başlasın okcu asas warrior artık hangisini oynamak istiyorsa görev yapa yapa ilerlemeye çalışsa yeter
    Last edited by Rmzn0121; 04-03-2020 at 07:59 PM.

Senior Member
    Destanda oynuyorum herhangi bir slot ihtiyacı yok.

Senior Member
    bence de yani var olan slotlar zaten boş... günün belirli saatlerinde dolu oluyorlar... ha mesela şimdi exp event %200 geldi dolu olacaktır ama event olmadığı zamanlar brahmanlar sürekli boş kalıyor... paramunun bir slotu hep dolu ama diğer slotu öğlenleri boş kalıyor.... diğer yerleri söylemiyorum bile... ama şu saçmalık var 1 haftadır destan2 'de öğlen 3 saatinde 120 sıra sayıyor... aksamları 320 ye çıkıyor bu rakam.... ve oyunda o kadar kalabalık bir oyuncu kitlesi yok bu ne saçma bir durum öncesinde böyle bir şey yoktu ve user hep aynı yani moradon bildigimiz destan moradonu lfc desen emc desen öyle e noldu bu sunucuya ?
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

katılıyorum military sistemi gelmeli

Junior Member
    Quote Originally Posted by eraymemati4444 View Post
    Destanda oynuyorum herhangi bir slot ihtiyacı yok.

Boş konuşma birader. SG-NİGHTMARE-SATIROS-DEATH WIZARD-AINCLO-AOC-HALF TROLL BERSERKER/CAPTAIN Bu saydığım slotları bana birkez boş gösterirsin ikinciye gösteremezsin. Boş olması imkanlı slotlar da yazdıklarımın yarısı sabaha karşı 5 gibi boş olur oda sabah 10 a kadar. Sebebi de gece oyundan düşen ve ölen charlar sayesinde.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    bence de yani var olan slotlar zaten boş... günün belirli saatlerinde dolu oluyorlar... ha mesela şimdi exp event %200 geldi dolu olacaktır ama event olmadığı zamanlar brahmanlar sürekli boş kalıyor... paramunun bir slotu hep dolu ama diğer slotu öğlenleri boş kalıyor.... diğer yerleri söylemiyorum bile... ama şu saçmalık var 1 haftadır destan2 'de öğlen 3 saatinde 120 sıra sayıyor... aksamları 320 ye çıkıyor bu rakam.... ve oyunda o kadar kalabalık bir oyuncu kitlesi yok bu ne saçma bir durum öncesinde böyle bir şey yoktu ve user hep aynı yani moradon bildigimiz destan moradonu lfc desen emc desen öyle e noldu bu sunucuya ?
    SG-NİGHTMARE-SATIROS-DEATH WIZARD-AINCLO-AOC-HALF TROLL BERSERKER/CAPTAIN Bu slotlardan bir tanesini akşam işten evine geldiğinde bana boş göster D1-D2 farketemez. Kalkmış bana Brahman boş diyorsun. Nabiyim la brahmanı Apostle de neredeyse aynı exp i veriyor lüfer de yıllardır boş.

Senior Member
    Yok biraderim gerek yok fazla slota ne kadar çok camp o kadar fazla GB üretilmesi demek destanda gerek yok campa

Senior Member NeedB's Avatar
    "Quest Camp" ismiyle her servere eklenmesi lazım, aynı yaratıklar ama kutu atmasın. Çin işkencesi görev yapmak şuan.