Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Vodafone net hakkında

Arkadaşlar herkese merhabalar.

Bende vodafone net kullananlardan biriyim.Dün geceden beri vodafone net teknik servis ve ekibiyle gerekli görüşmeleri bu saat oldu hala yapıyorum.Arayanlar bilir aşırı derece bekletiliyoruz.Bu yüzden hem yerelde bulunan teknik ekiplerle (tanıdık vasıtası) gerek genel teknik ekibiyle yaptığım görüşmelerde sorunun oyun sunucularından kaynaklı olduğu herhangi bir durumda yapılacak bir şey olmadığını tamamen muhatabın oyun servisi olduğu söyleniyor.

Bu konu hakkında sevgili yöneticilerin umarım haberi vardır.

Parantez açmam gerekirse bir kaç kişiden duyduğuma göre vodafone net sorunun farkında olduğunu ve çözümlenecek olduğu söyleniyor.Ama bana aktarılan bilgi bu şekilde.Eğer vodafone net kullanıp bu sorun hakkında bilgi sahibi olan arkadaslarım var ise bu konu altında bilgilerini paylaşabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by halilbagli93034 View Post
    Arkadaşlar herkese merhabalar.

Bende vodafone net kullananlardan biriyim.Dün geceden beri vodafone net teknik servis ve ekibiyle gerekli görüşmeleri bu saat oldu hala yapıyorum.Arayanlar bilir aşırı derece bekletiliyoruz.Bu yüzden hem yerelde bulunan teknik ekiplerle (tanıdık vasıtası) gerek genel teknik ekibiyle yaptığım görüşmelerde sorunun oyun sunucularından kaynaklı olduğu herhangi bir durumda yapılacak bir şey olmadığını tamamen muhatabın oyun servisi olduğu söyleniyor.

Bu konu hakkında sevgili yöneticilerin umarım haberi vardır.

Parantez açmam gerekirse bir kaç kişiden duyduğuma göre vodafone net sorunun farkında olduğunu ve çözümlenecek olduğu söyleniyor.Ama bana aktarılan bilgi bu şekilde.Eğer vodafone net kullanıp bu sorun hakkında bilgi sahibi olan arkadaslarım var ise bu konu altında bilgilerini paylaşabilir.
    Dostum oyun direkt olarak Vodafona erişimi kapatmış şuan Muhtemelen saldırıyı geçici olarak durdurmaya çalışmak amacıyla senin internetinde hiç bi problem yok ben mobil netle startı açıp xingcodeyi vodafonla dolduryorum id pas yazınca oyuna yine girmiyor direkt olarak vodafonun erişimi kapalı Türk telefon mobiliyle bağlanıncada xingcode dolmuyor girsende lagdan oynayamıyorsun . Saldırıy yapan arkadaş biraz daha insaflıydı en azından oyuna girip azda olsa oynabiliyorduk şimdi hiç oynayamıyoruz.

herhangi bir çalışma olduğnu düşünmüyorum vodafone ve türk net için başlarından saldılar ne haliniz varsa görün diyorlar

Gerekli bilgilendirmeler yapılırsa sevinirim.Hafta sonu geldi.Vodafone net kullanan ve teknik ekip ile görüşüp bilgisi olan arkadaşlar lütfen buraya yazsınlar.

Banned
    Quote Originally Posted by halilbagli93034 View Post
    Gerekli bilgilendirmeler yapılırsa sevinirim.Hafta sonu geldi.Vodafone net kullanan ve teknik ekip ile görüşüp bilgisi olan arkadaşlar lütfen buraya yazsınlar.
    Dostum bu Vodafon netin teknik ekibiyle alakası yok Oyun direk vodafonu engellemiş yani giremessin ne yaparsan yap Vpn kullanırsanda hileci adamla aynı vpn denk gelirsende geçmiş olsun direk ban yapçak bişey yok.

Quote Originally Posted by Metehan__ View Post
    Dostum bu Vodafon netin teknik ekibiyle alakası yok Oyun direk vodafonu engellemiş yani giremessin ne yaparsan yap Vpn kullanırsanda hileci adamla aynı vpn denk gelirsende geçmiş olsun direk ban yapçak bişey yok.

Dostum,gm ekibi oyunculara '' üç servis sağlayıcısının(turknet,vodafone,milleni) trafik kontrollerini denetlemek yerine trafiği kesmek üzerine bir çalışma prensibi olduğu için oyuncularımız oyuna bağlanmak ve oyunda kalmakta sorunlar yaşıyor'' diye açıklama yaptı.Oyunculardan da internet sağlayıcı firmalarla görüşüp işlemi hızlandırmalarını rica etti.Kısacası oyun ekibi sorun bizde değil sağlayıcılarda diyor.İnternet sağlayıcısıda (vodafone) sorun bizden değil yapabilecek bir şey yok oyun servisiyle görüşün diyor.Yani bu durumda iki tarafada bakarsak oyuna bir daha giremeyeceğiz gibi duruyor.

Junior Member
    Yaklaşık 22 Saattir Oyuna Giremiyoruz.
    Start Gelmiyor. Sizinde Dediğiniz Gibi Saatler Aradık Aramadığımız Yer Kalmadı.
    Saldırı Maldırı Hikaye. Start Gelmiyor. Oyunun Yöneticileri DC Engilsh Server' ile görüşüyor.
    Ama Hiç bir şekilde ulaşılamıyor.
    Heryerden Engelli Kimseye Ulaşamıyoruz. 1500 TL Verdim Daha 2 Gün Önce.. Çöpe gitti..
    Yazıklar Olsun..

Junior Member
    Öncelikle canı yanan tüm arkadaslarıma basta kendim olmak üzere çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Vodafone Shop bayi sahibi oldugumu belirtmek ister ve vodafonenet internet sağlayıcı ekibi a dan z ye bölge satış yöneticisine kadar tanıdığımı ve her türlü işimi tanıdık vasıtasıyla gördüğümü söylemek isterim. Bu gün olaylara bir nebze el atmak istemiş olup vodafonenet ekip arkadaşlarımla görüşüp detayları öğrenmeye çalıştım. Fakat çalışan arkadaşlarımında belirttiği üzere sorunun oyun sunucusuyla alakalı olup knight online haricinde geriye kalan her hangi bir online oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını belirttiler. Bence bu noktada oyun sunucusunun sorunu olduğunu düşünüyorum. Malesef pus eşyalarımız ve premiumumuz boşa gitmiş bulunmakta.

Dostlar sanırım oyun tarafı bir şeyleri düzeltmediği sürece bizler oyuna giremeceğiz.Acı ama gerçek.Turkcell mobil veriden internet paketim bitene kadar oyuna girerim.

Junior Member
    3 Gündür vodafon netiyle oyuna giremiyorum, girsem bile tam anlamıyla oyunda kalamıyoruz dc yiyiordum. bende telefonumun netiyle oyuna giriş sağlaya başladım. peki bu ne zaman kadar sürecek? dc pre almayı düşünüyordum ama ondan da vazgeçtim oyuna giremiyorum ki pre alayım. sorunlarla ilgilenmiyorsunuz, sorunu internet sağlayıcısına atıyorsunuz. biz vodafonlular ve türknetliler oyuna giriş yapamayacaklar mı?