Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Post Hesabım askıda kaldı ve ticket atamıyorum . yardım edin

hesabım askıda kaldı ticket atmaya çalışıyorum ama ticketi yazarken sayfa yenileniyor.

karakter seçme ekranında oyuna girmiyor direk dc yiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bilet göndermeye çalışırken farklı bir tarayıcı kullanabilirsiniz veya gizli sekme açarak deneyebilirsiniz.

Karakter ekranında dc problemi ise, az önce sunucular gitti geldi, o nedenle askıda kalmış olabilir.

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Junior Member
    Aynı problemi bende yaşıyorum. Dün gece 1 de oyun gitti oyundan düştük. Sonrasında char askıda kaldı karakter seçim ekranında dc yiyor. Sirius ta oynuyorum Diğer sw lere girmek istediğimde girebiliyorum ama mesela Altar. Çözüm önerilerinin hepsini denedim. Fakat sorun devam ediyor. Ticket sayfası kendini yeniliyordu zor bela attım ticket. Ne zaman düzelir acaba?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Alpery02 View Post
    Aynı problemi bende yaşıyorum. Dün gece 1 de oyun gitti oyundan düştük. Sonrasında char askıda kaldı karakter seçim ekranında dc yiyor. Sirius ta oynuyorum Diğer sw lere girmek istediğimde girebiliyorum ama mesela Altar. Çözüm önerilerinin hepsini denedim. Fakat sorun devam ediyor. Ticket sayfası kendini yeniliyordu zor bela attım ticket. Ne zaman düzelir acaba?
    Karakter ekranında dc problemi genelde bağlantılardan kaynaklı oluyor. Mobil bağlantı kurararak giriş yapmayı dener misin?

Junior Member
    Mobil bağlantı denedim. Farklı bir ip den ve bilgisayardan giriş denedim aynı problem oldu yine. Altar gireyim diyorum giriyor 1lwl karekter oluşturdum hatta. Sorun benim Sirius hesabımda bence. Dediklerinin hepsi denendi yani.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Mobil bağlantı denedim. Farklı bir ip den ve bilgisayardan giriş denedim aynı problem oldu yine. Altar gireyim diyorum giriyor 1lwl karekter oluşturdum hatta. Sorun benim Sirius hesabımda bence. Dediklerinin hepsi denendi yani.
    Bilet gönderir misiniz? Hesabınız incelensin. Problem olmuş olabilir.

Junior Member
    Gece 01.52 saatinde bilet gönderdim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gece 01.52 saatinde bilet gönderdim.
    Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol ediliyor t. Ortalama 72 saat içerisinde yanıtlanıyor.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor. Dipnot olarak belirteyim.

Junior Member
    peki gm ler bu sorunu halledemiyor mu ? düzeltseler mesela. ayrıca ticket cevap geldi.
    Merhaba;

Konu hakkında çalışmalar ilgili birimlerimizce devam ettirilmekte olup konu hakkindaki güncel bilgilendirmelerimizi forumlardan takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bağlantı problemleri tam olarak çözümlenmediği için bu tarz hatalar alınabilir. Bu tarz sorunlar genelde birbiri ile bağlantılı oluyor.