Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

hesap açılmıyor ( undefined hatası )

hiçbir türlü oyuna kaydolunmuyor id kısmına ne girilirse girilsin "undefined" hatası vermekte

kontrol sağlarmısınız desteğe falan yönlendirmeyin ne hesapta cash var ne de ortada bir hesap var açamıyoruz bıktık şu süreçten.

Junior Member
    sorunu nasıl çözdün bendede aynı problem var id kısmında undefined diyor hiçbir şeyi kabul etmiyor hesap açamıyoruz

Junior Member
    Bende ayni hatayi aliyorum yenİden baŞlamak İÇİn oyuna gİrdİm hesap aÇicam hİÇ bİr Şekİlde id kabul etmİyor
    varmidir bİr ÇÖzÜm Önerİsİ olan

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Şu an test ettim sorunsuz bir şekilde açtım ve hesabı onayladım. Tarayıcı çerezlerini silip dener misiniz ?

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Şu an test ettim sorunsuz bir şekilde açtım ve hesabı onayladım. Tarayıcı çerezlerini silip dener misiniz ?

Denedim yine aynı hatayı veriyor. Çerezleri silip denedim sayfayı yeniden kapatıp açtım olmadı, yeni sekmede açtım olmadı, gizli sekmede açtım denedim olmadı.

Bugün defalarca denedim aynı hatayı bende alıyorum. Çözebilen var mı?

Junior Member
    Şaka misin ya sen ? Kendİ tarayicindan kendİ bİlgİsayarindan bakip sorunsuz Şekİlde halloldu bİr Şey yok dİyosun , bİrazcik İŞ Ögrenİn oturup para yemeyİn.

Quote Originally Posted by saintchyne1 View Post
    Şaka misin ya sen ? Kendİ tarayicindan kendİ bİlgİsayarindan bakip sorunsuz Şekİlde halloldu bİr Şey yok dİyosun , bİrazcik İŞ Ögrenİn oturup para yemeyİn.
    Başlamadan tekrar soğudum.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by saintchyne1 View Post
    Yanlış anlama ama ya ne yapacaktı?
    Senin bilgisayarına bağlanıp deneyecek miydi? Daha buraya bir ekran görüntüsü atmaktan acizsin. Adam bir bilgisayardan denemiş ve işlem başarı ile gerçekleşmiş. Sana tavsiye de bulunmuş. Forum moderatörü olan insanlardan ne istiyorsunuz anlamıyorum. Moderatör ne demek önce onu öğrenin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bazı kullanıcılar hata alabiliyor. Problem üzerinde teknik ekibin çalışamaları devam etmektedir. Duyuruları takip ediniz.