Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    knight online oynamayalı neredeyse 10 yıl oldu bi oynamak için niyetlendim pişman oldum 2 gündür kayıt olmaya çalışıyorum bi kayıt sistemi ne kadar saçma olabilirse o kadar saçmalamış sınız '
    KAYDINIZI TAMAMLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ ' diyor
    NTTGAME'E HOŞ GELDİNİZ → tıklıyorum ve sonuç :

Geçersiz Anahtar Kod
    [You have to verify your email after registered.]

Kayıt Ol

yemin ediyorum tam anlamıyla bi saçmalık sitenizde çok kalitesiz ve dandik eskiden ne kadar kolay ve güzeldi içine etmişsiniz resmen.
    hadi diyorum tamam bunu geç başka bi mail adresinden kayıt olayım diyorum oda olmuyor ID ye ne girersem gireyim ' undefined ' diyor kabul etmiyor zamanında puanımın yetmediği liseye bile kayıt olurken bu kadar uğraşmamıştım. çözün artık şu sorunu beceriksiz herifler !!

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Şu an test ettim sorunsuz bir şekilde açtım ve hesabı onayladım. Tarayıcı çerezlerini silip dener misiniz ?

Ben kendi bilgisayarımdan arkadaşım için hesap açtım ve ona verdim kullansın diye bu bir sıkıntı yaratır mı ?

Junior Member
    Ne zaman kadar böyle devam edicek ? ...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nejdetkksz View Post
    Ne zaman kadar böyle devam edicek ? ...
    Teknik ekibin çalışmaları devam etmektedir. Duyuruları takip ediniz.

Junior Member
    Ne zaman düzelecek acaba

Junior Member

Angry

Bu nasıl moderatörlük ? İlgi alaka sıfır. Çerezleri sildim Google Chrome u bile sildim farklı pc den farklı telefondan herşeyi denedim hiçbir şekilde kayıt olamıyorum artık bi çözüm sağlanıcak mı yoksa umursamıcak mısınız bizi ?

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Şu an test ettim sorunsuz bir şekilde açtım ve hesabı onayladım. Tarayıcı çerezlerini silip dener misiniz ?

Quote Originally Posted by pat_Yp5hRGae View Post
    hiçbir türlü oyuna kaydolunmuyor id kısmına ne girilirse girilsin "undefined" hatası vermekte

kontrol sağlarmısınız desteğe falan yönlendirmeyin ne hesapta cash var ne de ortada bir hesap var açamıyoruz bıktık şu süreçten.
    Ben chrome dan uzantı ekledim vpn uzantısı ondan sonra vpn yi aktif hale getirip denedim oldu sizde deneyin inşallah olur

Quote Originally Posted by pat_Yp5hRGae View Post
    hiçbir türlü oyuna kaydolunmuyor id kısmına ne girilirse girilsin "undefined" hatası vermekte

kontrol sağlarmısınız desteğe falan yönlendirmeyin ne hesapta cash var ne de ortada bir hesap var açamıyoruz bıktık şu süreçten.
    Telefonunun wifi ile bağlantısını kesip mobil veri ile üye olmayı dene. Ben denedim oldu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Looneytunnes View Post
    Telefonunun wifi ile bağlantısını kesip mobil veri ile üye olmayı dene. Ben denedim oldu.
    Çok sağol. Oldu.

Page 2 of 2 FirstFirst 12