Results 1 to 5 of 5

Thread: banned

Junior Member

Unhappy banned

Sa
    öncelikle k2 dönemi olduğunu söylim
    çok fazla ticket attım sonunda sitedende ban yedim
    ama durmak yok çönkü HAKSIZ YERE BAN YEDİM

ban yememin sebebi pelerin altında npt yapıyormuş gibi gözükmem
    biz clan arkadaşları olarak pelerin atını gitti ve orda adamlar npt yapıyordu onları kesmeye başladık 5-10 dk kesmeye başladık sonra gm tam o sırada geldi banladı hepimizi charlarımız 59 lv orta seviye itemler vardı
    oyuna başka charla girdiğimde bizi konuşuyorlardı bunlar nasıl ban yedi filan yazıyordu

şimdi ntt söylim charımı bi araştırın sürekli aynı adamdanmı np kasmışım bakın sonra bana yazın diyin aynı adamı 5 sefer üst üste kesmişsin

LÜTFEN Charımdaki npye bakın ona göre karar verin andream da kastığım npden fazlası yok

karakter : Sqeo
    server : Akara ( ilk akara en eskisi)
    ID :
    Last edited by SkCLucky; 04-02-2020 at 08:00 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibinden gerekli yanıtları almışsınız, ek olarak buraya konu açmanıza gerek yoktur. Hesap desteği yalnızca destek ekibi tarafından verilmektedir.

Junior Member
    bana hiç yardımcı olmadılar
    sizce destek ekibiniz charımı kontrol ettilermi yoksa gm insiyatifi olduğu için direk boş olarak sallamışlarmı

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Destek ekibinden gerekli yanıtları almışsınız, ek olarak buraya konu açmanıza gerek yoktur. Hesap desteği yalnızca destek ekibi tarafından verilmektedir.
    sen gm sin bi 10 dknı ayırıp charımıma gir ve kontrol et 2013 yılında ban yedim nptden charımda np yok çok saçma değil mi ??

Junior Member
    Quote Originally Posted by saer11wear1 View Post
    sen gm sin bi 10 dknı ayırıp charımıma gir ve kontrol et 2013 yılında ban yedim nptden charımda np yok çok saçma değil mi ??
    charımda sadece andreamda kasmış olduğum np var charıma girip baksanız görüceksiniz

Tags for this Thread