Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Chaos ve upgrade hk.

Merhaba,

Not:Okumaya üşenenler için özet geçeceğim.

Merak ettiğim bir konu var, neden halen Upgrade bot ve Chaos için yıllardır hiçbir önlem alınmıyor?

Moradonda tbt karakterleri görmeyen yoktur.
    Kimse yeni sunucularda Chaos'ta hile yok diyemez.
    Upgrade bot kullananları çoğu kişi görmüştür, Charon Bus npc'sinde + basanı bile gördüm altında ışıklar yanıyordu.
    Pazarda ezik ezik karakterlerle +7 +8 paper satan adamlar da hasılatı aktardıkları, satış yaptıkları karakterler.

1 level karakterler mavi kutuları almaya devam ediyor. Mavi kutu için +80 gibi bir level sınırlaması malesef kaç yıldır getirilmedi.
    Nttnow uygulaması sadece legallerin yeni hesap açmasını engellemiş oldu. Hileci takımı zaten 1 saatte ucuz operatörden alacağı hat parasını çıkartıp telefonu formatlayıp işine devam ediyor.

Bir tane karakterlerini 35 yapıyorlar, 3 taneside 1 levelde kalıyor. Taramaya yakalanıp ban yiyene kadar sürekli Chaos'lardan mavi kutuları topluyorlar, 35 olan karakterleri ile topladıklarını satıyorlar. Chaos dışında kalan sürede günde 30 kadar +8 paper basıp satıyorlar. Adamlar yolunu bulmuş, tarama vakitlerini bile biliyorlar. Geçim kapısı gibi kullanıyorlar oyunu.. Neden halen bu iki soruna bir önlem alınmadı ?

Adamlar kendisi anlatıyor, 7 günde bir taramaya yakalanıyoruz ve sadece paper ile günde en az 3gb para kasıyoruz diyorlar. Bu adamlara 400 cash satacağız diye 7 gün oyunda durmalarına müsade etmeyin. Çoğu premium da almıyor, sabahtan girip akşama kadar oyunda duruyor. Switch pre alsa bile ilk gün çıkartıyorlar parayı. Oyunu bu virüslerden temizleyin artık, taramaları 7 günde bir değil de 30dk da bir yapın. Upgrade bot sorununu da çözmenizi rica ediyorum.

Kardeşim +80 ile ne alakası var. Chaos yetenek işi. İstemen gereken şey illegalin engellenmesi ve bu konuda sana katılıyorum. Kaç yıldır oynadığımız chaosların en az %50 sinde illaki tbl,koxp, program illaki oluyor. Hiçbir şey bulamayan wh buluyor bir şekilde duvara kaçıyor.

Quote Originally Posted by TeachMe View Post
    Kardeşim +80 ile ne alakası var. Chaos yetenek işi. İstemen gereken şey illegalin engellenmesi ve bu konuda sana katılıyorum. Kaç yıldır oynadığımız chaosların en az %50 sinde illaki tbl,koxp, program illaki oluyor. Hiçbir şey bulamayan wh buluyor bir şekilde duvara kaçıyor.
    Hile yapanların hepsi 1 level o yüzden öyle dedim. 7 günde bir ban yediklerinde hemen tekrar 1 level charla gelip hileye devam ediyorlar. En azından mavi kutu için level sınırı olursa ban yiyecek hesap için okadar uğraşmazlar, caydırıcı olur. Hileyi kökten çözebilirlerse o daha iyi olur tabiki 1 level karakterler ile oynasınlar kimseye zararı yok.

reis presiz upgrade yapamazlar basma sınırı var bunu hile ilede gecemezler hertürlu premium almak zorundalar server sayan sunucularda tabikide
    elemanlar patır patır basıyor o anvil birden sapsarı nasıl oluyor basında 2 kisi varken 40 kisi aynı anda basıyormuş gibi oluyor zaten gm anvil basında beklese gelen karakterlere tarama yapsa hepsi net bir sekilde gidicektir.

Quote Originally Posted by dusunceler34 View Post
    reis presiz upgrade yapamazlar basma sınırı var bunu hile ilede gecemezler hertürlu premium almak zorundalar server sayan sunucularda tabikide
    elemanlar patır patır basıyor o anvil birden sapsarı nasıl oluyor basında 2 kisi varken 40 kisi aynı anda basıyormuş gibi oluyor zaten gm anvil basında beklese gelen karakterlere tarama yapsa hepsi net bir sekilde gidicektir.
    Evet yeni sunucularda bimcell gibi ucuz bir hat alıp, bronz premium alıp işlerini görüyorlar.
    Adamın birisi sınırsız +7 paper satılır diye flood atıyordu, nasıl sınırsız botlamı basıyorsun dedim boşver 27 tane var alcaksan satayım yoksa boşver dedi. Aynı adam akşama +8 sınırsız diye flood atıyordu kaç tane var dedim 30 tane dedi. Başka bir adam da benzer şeyleri söyledi 7 günde bir ban yiyoruz falan dedi işte herşey ortada, önemleri alınması gerekiyor 2003 - 2004 te de vardı upgrade bot işi halen devam ediyor.
    Last edited by H_Talha_Yerli; 04-01-2020 at 04:14 PM.

Senior Member
    Level sınırına katılmıyorum ancak bi 10k np üzeri oyuncuların giriş yapması sağlanabilir
    Ardream olsun cz olsun chat görevleri olsun 10k np kasmak gerçekten çok kolay
    Ancak koxpu engelleyeceği kesin gibi bir sey olacaktır 10k np lı chari ayarlayıp sürekli ban yiyemez insanlar

Senior Member
    arkadaş her chaos çıkışında böyle bi konu açılıyor chaoslar rezil bi halde koxperleri besliyorsunuz ntt aferin size günlük 3 mavi kutu sirius altar için kafadan 40 m sade chaostan kazandırıyorsunuz tl olarak 28 tl gibi bi para sayenizde terbikler

Senior Member
    Koxperde Olsa ben mavi kutu alabiliyorum ve her chaos koxper geliyor Onun dışında engellenmesi icin Np sınırı olabilir Ardream oynayan arkadaşlarımızda mevcut onlarında girebilmesi adına Fabrick işine gelirsek çok haklısın O kasa kasa fabrick basıp satanların %95'i koxpla bastıgını düşünüyorum
    Türk Milletinin Karekteri Yüksektir
    Türk Milleti Çalışkandır
    Türk Milleti Zekidir
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Senior Member
    Kaosta köşede 1v1 yaparken 2 defa üst üste 3k skilinden yiyince bir daha girmez oldum. Halbuki herşey legal olsa kaos sevdiğim bi etkinlik ama naparsın müdahale edilmiyor , koxperlar da nasıl olsa anonim geziyorum diye abanıyor.

Hatta Altar da öyle bi denk geliyoki koxperlar kendi aralarında kapışıyo

Senior Member
    çok güzel bir konu detaylı ve güzelce yazmışsın. Fakat ben en az 5 yıldır bu konu hakkında konu açıyorum yorum yapıyorum. Yani yıllanmış çok basit sorunlar var. Cz deki koxper sorununu bile nerdeyse 10 yıl bildirdik. daha 2 sene önce küçük bir lvl sınırıyla çözüldü. Bu kadar oyuncusuna değer vermeyen oyun görmedim ben.
    çözümler basit icraat yok kusura bakmayın.

Standart 1 tane coder ın 1 günlük kod yazmasıyla oyunun sorunları %90 çözülür fakat yapmıyolar. Abartma diyenler olcak ama açıklamaktan yoruldum detaylıca açıklayamıcam.

chaosa lvl sınırı getirmek 3 satır kodu geçmez. Bunun gibi küçük rötuşlarla sorunların büyük kısmı çözülür. Cz koxp sorununda olduğu gibi.
    Last edited by JogaBonito123; 04-01-2020 at 05:13 PM.