Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Snite Hammer ,Lupus hammer esyasının kullanimi hakkında

Siriusta smite hammeri lupus hammerli kullanan genieli warriorlar var.Bug abuse degil midir bu ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Int warrior olup, smite hammer gibi silahları kullanıyorsa, ksc alıp cheat reports bölümüne raporlama yapmalısınız.

Silahlar ellerinden düşürülüyor.

İyi forumlar.

Senior Member
    Tesekkurler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Rica ederim.

İyi oyunlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu post şey ya, evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşılarında warrior çocukların elinde sımayt hemırlar, lupus hemırlar birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar. o çocuk aklından geçiriyor "benim de bir sımayt hemırım olsa, benim de bir lupus hemırım olsa" diyor, NTT, Mgame niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyor. kdfjdkfjd bendede takılı char var, gün yüzüne çıkartmıyorum charı üzerinden yıllar geçtikten sonra gireceğim tıpkı yıllar önce 9 questli char ringlediğim gibi bunuda arşivime kaldırmış bulunuyorum hahahaha :dd

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bu post şey ya, evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşılarında warrior çocukların elinde sımayt hemırlar, lupus hemırlar birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar. o çocuk aklından geçiriyor "benim de bir sımayt hemırım olsa, benim de bir lupus hemırım olsa" diyor, NTT, Mgame niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyor. kdfjdkfjd bendede takılı char var, gün yüzüne çıkartmıyorum charı üzerinden yıllar geçtikten sonra gireceğim tıpkı yıllar önce 9 questli char ringlediğim gibi bunuda arşivime kaldırmış bulunuyorum hahahaha :dd
    Gülüyorsun da adam isterse şuanki forum hesabından giriş yaptığın tüm İP lerdeki charlara erişim sağlayıp sımayt hamırını elinden çıkarabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    beyin sessizce uzaklaşıp gider qweqweqwe

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Gülüyorsun da adam isterse şuanki forum hesabından giriş yaptığın tüm İP lerdeki charlara erişim sağlayıp sımayt hamırını elinden çıkarabilir.
    Bulabilirlerse buyursunlar, aynı bilgisayardan asla girilmemiş ve telefon interneti üzerinden login olmuş bir karakter. Bi sen akıllısınız zaten :d

Senior Member
    Görende zannedek ki büyük iskenderin kayıp hazinesi tek bir sorguyla 30 saniye sürmez bulunması.

Ama mgame ince detaylarla çok ilgilenmiyor, nasılsa sıkıntı olduğu zaman müdahale etme opsiyonu her zaman elinde.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    bu oyunda hiç warior kasmadım ama şimdi bu konuyuda merak ettım neden o iki silah kullanılmıyor ? meraktan soruyorum sadece google da birşey bulamadım bununla alakalı