Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Düşünce ve Fikir Özgürlüğü İHLALİ..!!

Biz neden fikirlerimizi özgürce bu forumda paylaşamıyoruz ?

Junior Member
    durmadan dc yiyorum oyuna start gelmiyor ne zaman düzelecek diye konu acıyorum anında kapatıyorlar ama oyunun akıbeti hakkında en ufakbir açıklama yok rezillik

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Ayrı konu açınca sorun çözülmüyor zaten mevcut bir ana konu olduğundan forum kuralları gereği yönlendirilip konu kapatılıyor. Dc sorunu dışında her hangi bir istek vs şey için konular kapatılmamaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Ayrı konu açınca sorun çözülmüyor zaten mevcut bir ana konu olduğundan forum kuralları gereği yönlendirilip konu kapatılıyor. Dc sorunu dışında her hangi bir istek vs şey için konular kapatılmamaktadır.
    telefi veriliyor verilen telafier durmadan dc oldugumuz için gene boşa gidiyor bir anlamı kalmıyor yani

emıce çozum yokmu vezduk dc den

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Çözüm odaklı uğraşın o zaman? oyunu komple startını kapatın kimse oyunda olmasın?
    Yüzlerce kisi giremezken diğer bir kısmının girebilmesi saçma değilmi?
    Ben dc preli olmama rağmen giremiyorum cünkü start yok start gelse dahi 3 dk sonra oyundan atıyor?
    7 günlük pre süresi doldu bile ne olacak simdi? mantıklı bir cevap verirmisin_?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sla_VRbT4jr1 View Post
    Çözüm odaklı uğraşın o zaman? oyunu komple startını kapatın kimse oyunda olmasın?
    Yüzlerce kisi giremezken diğer bir kısmının girebilmesi saçma değilmi?
    Ben dc preli olmama rağmen giremiyorum cünkü start yok start gelse dahi 3 dk sonra oyundan atıyor?
    7 günlük pre süresi doldu bile ne olacak simdi? mantıklı bir cevap verirmisin_?
    Bizler de oyuncuyuz, elimizden geldiğince tarafımıza sağlanan bilgileri eksiksiz yazıyor ve bizlerden istenilenleri yapıyoruz.

Teknik ekibin çalışmaları devam etmektedir.

Kimsenin konusunu keyfimizden çöpe taşımıyor veya silmiyoruz. Forum kuralları çerçevesinde hareket ediyoruz.

Yeni bir konu oluşturulması sadece takibi zorlaştırıyor. Yaşanan problemleri anlık olarak iletiyoruz.

Lütfen sabit konulardan devam ediniz.

İyi forumlar dilerim.