Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Draki Kulesi Laneti :)

Dostlar Merhaba ;

Çok alakası olduğunu düşünmemekle birlikte,diğer oyuncularında fikirlerini ve tecrübelerini almak istedim.Bu draki dropları server servera göre değişkenlik mi gösteriyor,yoksa tamamıyla şanstan mı ibaret? Anlayamadım açıkcası,S2 de 9x draki girdim 1 tane bile Weapon Breaker droplayamayız yahu,üzücü..3 shell ile uğurladı beni draki resmen

Senior Member NeverFree's Avatar
    Yemişim lanetini 200 sıra sayıyor. sıra 1 saatte geliyor.. gecenin 3 ü olmuş s2 100 sıra s3 80 sıra s1 150 sıra felan veriyordur.. 6 aydan fazladır bu eziyeti cektiriyorlar oyunculara. 1 charın drakisini bitirmek 3 saatten fazla sürüyor. Wb sini geçtim exp icinde giremiyorsun artık

Senior Member
    Kesinlikle haklısın çok fazla sayıyor

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    60-65 level giriyor içerde 30 dakika kesmekle uğraşıyor odalardaki geçiş süresi azalması lazım totalde 10 15 dakika sürecek draki için 1 saat sıra gelmesini bekliyoruz şuan sabah 05:00 halen 60 kişi sıra sayıyor ya limitleri yükseltin yada bu işi bırakın başka firma yapsın bu ne soytarılık arkadaş.

Senior Member
    Kesinlikle çözüme kavuşturulmalı. Drakiye tıklayıp 1 saat beklemek zulüm

Junior Member
    droplar azalmış 1 tane wp attı oda +4 de yandı

Drakiye girmiyorum fakat sıra sayması ile ilgili bir çalışma yapılması şart!

an itibari le girdiğim drakide üstü kata çıkmak için kullanacağım npc gelmediği için 1 saat beklediğim drakiden daha 2. katta atıldım

Senior Member
    wb drobu düşmesi lazım bence drakinin şahsi fikrim.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben de drobunu geçtim exp kasmanın en güzel yoluydu, şuan eziyetten başka bir şey değil. Buna bir çözüm bulun artık. Kapasite mi arttırırsınız, level sınırı mı yaparsınız bilmiyorum. Yapılsın artık bir şeyler.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.