Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Pus Sorunu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Marmarisdatcaa View Post
    Bilgisayarın saat ayarları günceldi değil mi ?
    Hocam pusun açılmadığı cihazı anlarımda pusun açıldığı başka bilgisayarda bu karakter gene açamıyor pusu yani bilgisayar kaynaklı değildir sanırım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    O halde yaşadığınız bu problemi detaylı bir şekilde anlatarak müşteri hizmetlerine bilet göndermelisiniz. Hesabınızın incelenmesini gerekmektedir.

Bilet gönderirken ana sayfaya atıyorsa, farklı bir tarayıcı kullanınız veya tarayıcıyı gizli sekmede açarak deneme yapınız.

Gerekirse farklı bilgisayarda deneyerek bilet göndermeye çalışınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    O halde yaşadığınız bu problemi detaylı bir şekilde anlatarak müşteri hizmetlerine bilet göndermelisiniz. Hesabınızın incelenmesini gerekmektedir.

Bilet gönderirken ana sayfaya atıyorsa, farklı bir tarayıcı kullanınız veya tarayıcıyı gizli sekmede açarak deneme yapınız.

Peki deneyelim onuda peki bunu hangi başlık altında atmam lazım. Pusu seçince istem adı vs istiyor . Sorunum pusun açılmaması

Junior Member

@GamesDepot hocam rica etsem Discordan bir GM şu durumu iletirmisin. Gerçekten sıkıldım yani 45 dakika bekledim 15 er dakika arayla yazdım ama gören olmadı son 2 dakikam kala yazmaya kapattılar yazmayı Lütfen artık Birisi cevap versin .

Ticketi attım ama kim bilir ne zaman dönerler. 2 dakika bakılcak iş aslında Rica etsem iletirmisin discordda ki kırmızılara

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Biletler mesai saatleri içerisinde sıra sıra kontrol edilmektedir. Ortalama 72 saat içerisinde biletlere yanıt geliyor.

Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin veya yeni bir bilet göndermeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Foruma konu açmanız veya ısrarcı bir tavır sergilemeniz, bilet sıranızı öne taşımayacaktır.

Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Biletler mesai saatleri içerisinde sıra sıra kontrol edilmektedir. Ortalama 72 saat içerisinde biletlere yanıt geliyor.

Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin veya yeni bir bilet göndermeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Foruma konu açmanız veya ısrarcı bir tavır sergilemeniz, bilet sıranızı öne taşımayacaktır.

Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

İyi forumlar.
    İnternette olan her şeyi denedim sizin eski postlarınızıda.

Pusu açılmayan bu karakterin pusu açamadığım bilgisayarıma yan charı soktum onda sorunsuz açılıyor pus. Yani bir bunda sorun var.

Ayrıca bu karakter için Login oluyorum bu chihaz farklı cihazımda Login olamıyorum. Yani enteresan