Page 3 of 165 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1648
    Junior Member
    ufak bi lag problemi yasayan varmı bende sürekşi lag var 1 sn gibi

Junior Member
    bu sefer düzelmiş oyun elinize sağlık inşallah böyle devam eder

Senior Member
    2.telafi paketiniz umarım premiumsuz oyuncuları da kapsar.

Yaşanılan problemleri hep birlikte yaşadık çünkü. Premiumlu oyuncuların ayrıcalığı olsun elbette, ancak premiumsuz oyuncuları da unutmamanız dileklerimizle.
    Last edited by VUSSO; 03-31-2020 at 03:43 PM.

Senior Member
    exp event açarmısınız lütfen 18-19 gündür lvl alamadım 1 aydır 82 den 83 ü göremedik slotlar doldu event isteyen arkadaşlar çok herşey oyun ve oyuncu içinse başlatabilirsiniz..

Junior Member
    Ya tutarsa hesabı emin değiller hala , bişey yapmışlar ama ne yaptıklarını bilmiyolar

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdygsx View Post
    exp event açarmısınız lütfen 18-19 gündür lvl alamadım 1 aydır 82 den 83 ü göremedik slotlar doldu event isteyen arkadaşlar çok herşey oyun ve oyuncu içinse başlatabilirsiniz..
    Reis ne eventi 2 acc var , 2 side pre - vip key - magic bag - mor peri vs vs item var , benim mağduriyetimi karşılasın yeter. Oyunun kapalı kalması ile exp kasmamanın alakası yok. yaparlarsa olur ama buradaki mağduriyet ; Satın almış olduğun hizmetin yerine getirilmemesi

ayberk3980

premium aldık nerdeyse 15 gün giremedik doğru dürüst gidek pus itemleriin süreside çabası düzgün bir telafi bekliyor herkez en kısa zamanda bilgilendirme yapın lütfen

e verin bakalım ordan 10 küsür günlük premium kaybımı. Son saatleri kaldı premiumumun..

Junior Member
    Lütfen NttLow ile ilgili sorunu çözünüz tam 4 gündür urağşıyorum bekliyorum ..

Junior Member
    burdan hakaret kücük düşürücü yorumlar yazan karaktersizlere vermemeniz dileğiyle o telafileri. Elinize sağlık