Page 107 of 165 FirstFirst ... 75797105106107108109117157 ... LastLast
Results 1,061 to 1,070 of 1648
    Junior Member
    Allah belanizi versin ya vallah exp surekli yatirdiniz lagdan bi duzeltemediniz 15 gundur butun pulsarim cop oldu helal etmiyorum hakkimi ....

Junior Member
    5gün önce biten dc premium'um ve beraberinde magic bag+ perim yaklasık 10gün ziyan oldu. bağlantı sorunlarnız yüzünden.
    sonrasında düzeldi dediniz Gold pre + Peri çektim tekrar. premium u çektiğimin ertesi gününden sonra türknet ve vodafone sorunu diye çıktınız bu seferde.
    yarım saat oyunda kalamıyor char sürekli dc. Vereceğiniz telafiden yana bir beklentim yok. ACC Bilgilerimi paylaşayım gerekirse bana telafi ödüllerini göndermeyin.
    Hizmet almak için ödediğim ücret ve ücret karşılığında sizin tarafınızdan kaynaklanan sorun yüzünden hizmetten faydalanamadığım için ücretin yada ücrete eş değer hizmetin tarafıma iletilmesini talep ediyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    turknet olupta kaç saat oyunda durdunuz atıyormu oyundan

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    türknetim 3-4 saattir felan lag ve dc sorunu yaşamadım

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu ne ya sürekli pazarda dc yiyoruz, birde sıra sayıyor, oyun yüklenirken kapanıyor...

Vallahi yönetimi çok tasvip ettiğim söylenemez ama kaç gündür sorunsuz şekilde girip çıkıyorum, DC olmuyorum.. Tam düzeldi de diyemem ama geçen haftaya oranla düzelmiş sayılır.

Junior Member
    pazar kurup uyuyorum genelde, her kalktığımda dc, pazarda haram oldu.

Premiumla 280 kİŞİ sira veriyo saka gibi ya

Junior Member
    Bilader siz dalga mı geçiyorsunuz milletle? Vodafone internetimden bağlanmaya çalışıyorum start gelmiyorum. Turkcelle geçiyorum bu seferde server ekranında disconnect yazısı çıkıyor. Bu nasıl bir rezilliktir. Ne zaman çözeceksiniz bu durumu?

Junior Member
    Sizin allah belan izi versin hakkimi helal etmiyorum hakkim varsa o bur dunyada 2 elim yakanizda jr saatinde dc yedik bi is beceremiyonuz salaklar brakin k2 gibi gidin sizden bi cacik olmaz adamin biri oynu bok etdi gitdi toplayamadiniz ya brakin brakin k2 gibi brakin sizde!!!!!!!!!!!!