Page 161 of 165 FirstFirst ... 61111151159160161162163 ... LastLast
Results 1,601 to 1,610 of 1648
    dc yine var

Junior Member
    LAG yine var

dc veriyor 10 dkda bir

Junior Member
    Ben premiumsuz yaklaşık bir saatlik beklememe rağmen giremiyorum premiumu zorunlu hale mi getirmeye çalışıyorsunuz acaba ve şuan beklemeye devam ediyorum daha önümde 60 kişi var ve hiç ilerlemiyor.

Junior Member
    Oyuncu ıd kabul etmiyor eposta ntt game de girdim hesap aktif oyun kabul etmiyor buna bir çözüm bulun cash yatırdım okadar premium aldım boşa gidicek

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    çok sağol ntt sürekli dc veriyor sayende delosta expe yattım

Junior Member
    DC Problemleri yurtdışında hala devam ediyor. Bunu dile getirdiğimizde discorddan spam yaptınız diye banlanıyoruz. GM beyler totolarını kaldırıp insan gibi açıklama yapsaydı da biz spam yapmak zorunda kalmasaydık. Spam yaptığımı belirtmeme rağmen gönderdiğim bileti okumaya bile üşenen çalışmaktan bıkmış destek ekbiindeki arkadaşlar, SPAM yaptığınız için banlanmışsınız diye konuyu geçiştiriyorlar. Yok mu bu çalışanların başında bunları denetleyen biri? Müşterilerin onların maaşlarını ödediğini ilgilenmek zorunda olduklarını hatırlatacak biri acaba?

Herşey düzelmeden telafiler verilmeyecek dendi, Türkiye içerisindeki sorunları düzeltip yurtdışındakileri umursamadan telafileri verdiler. Haksız olduğunuzu bildiğiniz için mi siliyorsunuz engelliyorsunuz her yerden? Yönetimden biri çalışmaktan nefret ettiğinizi, babanızın firmasıymış gibi davrandığınızı görür diye mi korkuyorsunuz? Hiçbir hakaret küfür içermeyen bir mesajda sırf spam yapıldı diye banlamak nedir? Uyarılır susturulur geçici olarak tamamım. Kendinize yediremediğiniz cevap veremediğiniz için mi bu şekilde herkesi susturmaya banlamaya çalışıyorsunuz? Hizmet sektöründe çalışmayı kaldıramıyorsan bırakıp gideceksin bu kadar basit.

Member
    Nickname
    ResT
    Clan
    Sinfuls
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Yurtdisi konusu artik buyuk bir soru isareti olmaya basladi. Ozelinde bizim ekibi cok etkiliyor(5 kisi yurtdisi). Ekip olarak bu sekilde oynayama devam etmek cok zor. PKya ciksak tamamlayamiyoruz vs ye baslasak bitiremiyoruz. Mevcut sorun hakkinda ne asamada oldugunuz konusunda bizi bilgilendirmeniz bizim acimizdan ve ekibin gelecegi acisindan onem tasiyor.

oyun pach çekmiyor bilgisi olan veya yardımcı olabilecek var mı

ARKDAŞLAR BİLEN BİRİİ YARDIMCI OLSUN

[IMG][/IMG]