Page 157 of 165 FirstFirst ... 57107147155156157158159 ... LastLast
Results 1,561 to 1,570 of 1648
    2 sn lag var oyunda Turknette.Bakın buraya yazıyorum ne olacağını verilecek telafilerin gene yarısını dc olmaktan start gelmemesinden kullanamayacağız
    Last edited by mur_ykVY9zHm; 04-07-2020 at 12:06 PM.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Telafi Ödüllerinin Günü Belli Oldu mu Arkadaşlar ?

Junior Member
    Ödülünden geçtimde şu düşme sorununu çözün artık yeni sunucumu alacaksınız servermı teknik personelmi dc olayını çözün yeter.

Senior Member
    Cumartesi gecesinden beri Destan'da lag ve DC sorunu var. TTNET kullanıyorum.

Member
    Nickname
    ResT
    Clan
    Sinfuls
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Yurtdisi 5 dk da bir DC. Oyunu oynayamaz olduk iyice. Bir gelisme olmayacaksa bilgi veriniz.

ardaşlar vodafonnet kulanıpta lağ dc yaşayan varmı

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Abi ne zaman gönderilecek bir bilgi de yok ya.

Junior Member
    kardeşimde dc pre bende bronze pre var ama ne alakaki jr ye girmeye çalışsam kardeşim giriyor bende bu uyarıyı veriyor Attending event with multiple characters from the same IP, is not allowed bunun sebebi nedir

Junior Member
    Arkadaşlar malum evdeyiz ve sunuculara girmek için bazen 45 dakika kadar beklemek zorunda kalıyoruz bu olaylar yaşanmadan önce dc premiumum vardı ancak tabi 15 gün boşa gitti şuan da bitti ve gold pre çekmek istiyorum eğer ntt switch dc war pre gönderirse şuan allmayı düşündüğüm premium acaba boşa gider mi L'den premiumlar ve puslar gönderilir ve istediğimiz zaman kırdırma kullanma hakkımız olur mu bilgisi veya düşüncesi olan arkadaşlar yorum atabilirse sevinirim.

Member
    Nickname
    ZuhtuOZDEMiR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TC
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iNephizo View Post
    Arkadaşlar malum evdeyiz ve sunuculara girmek için bazen 45 dakika kadar beklemek zorunda kalıyoruz bu olaylar yaşanmadan önce dc premiumum vardı ancak tabi 15 gün boşa gitti şuan da bitti ve gold pre çekmek istiyorum eğer ntt switch dc war pre gönderirse şuan allmayı düşündüğüm premium acaba boşa gider mi L'den premiumlar ve puslar gönderilir ve istediğimiz zaman kırdırma kullanma hakkımız olur mu bilgisi veya düşüncesi olan arkadaşlar yorum atabilirse sevinirim.
    Aynı şekilde bende dc premium bitince bronze aldım oyuna girebilmek için sıkıntılar devam ediyor diye, şimdi swich süre eklerseler hesaba bronze premiumum yine boşa gidicek telafinin bi anlamı olmucak kesin bi açıklama getirseler keşke.