Page 9 of 165 FirstFirst ... 78910111959109 ... LastLast
Results 81 to 90 of 1648
    oyun yönetimi yeni karar almış 2 hafta vodafone ve türknet'liler oynadı sıra türktelekom'cularda 2 haftada böle

Senior Member
    Quote Originally Posted by SMClio View Post
    Vodafone Start geldi.

Fakat presiz giriş sağlanmıyor yeni sunucuda sıra sayıyor, Buda demek oluyor ki Türk telekom kullanıcısı vodafone sayısından fazlaymış
    s2 draki için 30dk oldu sıra bekliyorum

Quote Originally Posted by beetlee View Post
    s2 draki için 30dk oldu sıra bekliyorum
    Gitti gene

bi tarafa giriş yaptırıp dıger tarafa sorun oldugunun farkındayız dıyorlar komedi gibi ekip

gene dc olmaya başladık bilginiz olsun sayımmoderatörrler 2 gündür hiç dc yemiyordum vodofonla bu gün dc olmaya başladım

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    dc olmuyordum ne güzel helal olsun lan size valla bravo arkadaşlarıma sorayım dc olmayanlar var ise size bildireyim de onların da işlerini bitirin

yine gitti. dns değiştirdim ama yine de girmiyor. bağlantı hatası veriyor sürekli

abicim lütfenn ama yaa 15 yıldır oynuyorum böyle bi şey görmedim daha . otp bile kuramıyoruz çarlara

Junior Member
    discord da dc oldum su netten bağlanıyorum diyen-2-3 kişi olunca kendi sorunları yada netten miş gibi algılanıyor .. sonradan o nette bağlanan diğer kişilerde aynı sorunu yazınca sorun olduğu anca anlaşılıyor ..spam yapma diyerek discord kapatmak çözüm oluyor .

Junior Member
    aha valla pre yukluodum dedım duzelmıs hazır ama bı son kez bakıyım foruma XD

vallada start yok XD
    Last edited by ARTHALLE; 03-31-2020 at 05:10 PM.