Results 1 to 8 of 8

Angry Crye gönderdiğim ticketler eksik olmamasına rağmen kapatılıyor.

Crye gönderdiğim bir kaç ticket sanırım bir moderatör arkadaşın tanıdığı olduğu için cezai işlem uygulanmıyor.
    Bunu kanıtlayacak elimde kscler ve cr görselleri de mevcut konuyla ilgilenebilecek bir gm yada farklı bir moderatör arkadaş varmıdır?
    Crye iletilen görsellerin yayınlanması yasak olduğu için buraya link atmadım bilginize.
    Last edited by alidelibass; 03-31-2020 at 05:52 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Özel Mesajlardan hangi rapor ise link gönderebilir misiniz? Tekrardan kontrol ettirelim.
    Ek olarak, tanıdık, akraba, arkadaş gibi durumlar bölüm görevlilerinin çalışma durumunda bu zamana kadar yer almadı, bundan sonra da almamaktadır.

Özel mesaj olarak link ve ss ilettim bilginize.
    Last edited by alidelibass; 03-31-2020 at 05:28 AM.

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alidelibass View Post
    Özel mesaj olarak link ve ss ilettim bilginize.
    Teşekkür ediyorum geri dönüşünüz için.
    Göndermiş olduğunuz kanıtlarda tarih bilgisi almış olduğunuz ekran görüntüsünün sağ alt bölümünde yer almadığı için işlem yapılamamıştır. Bu gibi durumlarda rapora bilgi verilerek belli bir süre sonra (her akşam 23:00'dan sonra) arşiv bölümüne taşınmaktadır. Bu durum sadece sizin için değil bütün oyuncular için geçerlidir.

Sağ altta yer alması için ksc alınmaması gerekiyor açıklamalarda ksc alıp ksc wiever ile dönüştürüp hizliresim'e yükleyin yazıyor cr kullanım konusunda.
    Eğer windows üzerinden Screenshot alınması gerekiyorsa o şekilde yaparım.
    Moderatör arkadaşları uyarırsanız eğer konu düzenlensin.
    Durduk yere küfür yada haksızlık yapıldığı zaman istenilen şekilde birebir uygulayıp report ediyoruz ama eksik diye işlem yapılmıyor insanların aklına farklı şeyler geliyor.
    Açıklama için teşekkür ederim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Sağ altta yer alması için ksc alınmaması gerekiyor açıklamalarda ksc alıp ksc wiever ile dönüştürüp hizliresim'e yükleyin yazıyor cr kullanım konusunda.
    Durduk yere küfür yada haksızlık yapıldığı zaman istenilen şekilde birebir uygulayıp report ediyoruz ama eksik diye işlem yapılmıyor insanların aklına farklı şeyler geliyor.
    Print Screen tuşuna iki defa basarsanız, oyun içerisinde sağ altta bulunan pencerede tarih bilgisi görünecektir.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Teşekkür ediyorum geri dönüşünüz için.
    Göndermiş olduğunuz kanıtlarda tarih bilgisi almış olduğunuz ekran görüntüsünün sağ alt bölümünde yer almadığı için işlem yapılamamıştır. Bu gibi durumlarda rapora bilgi verilerek belli bir süre sonra (her akşam 23:00'dan sonra) arşiv bölümüne taşınmaktadır. Bu durum sadece sizin için değil bütün oyuncular için geçerlidir.
    Alonso var mı bir gelişme?

[QUOTE=nightowl;2011241]Print Screen tuşuna iki defa basarsanız, oyun içerisinde sağ altta bulunan pencerede tarih bilgisi görünecektir.

teşekkürler o şekilde yaparım.

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cheat Reports Kullanımı konusunu güncelledim oradan tekrar kontrol edebilirsiniz.