Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 103
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mehmetbilge View Post
    Sorun sadece dc sorunu değil ki? Start gelmiyor. Start gelse server listesi gelmiyor. Server listesi gelse server tıklayınca oyundan atıyor. Oyun içi etkinliklere girişte sorun var.
    Bu saydıklarının hepsi bağlantı sorunudur ve çözülmesine az kaldı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    Priest
    DDosçuyu bulmaları zor hatta imkansıza yakın çünkü bu işi yapan kişi profesyonel kişilerdir ve ddos atmak için zombi haline getirdikleri binlerce bilgisayarları veya sunucu kiralama yoluyla sunuculardan yabancı hostlardan saldırı atabilirler bunu yaparkende iplerini gizlerler. (Genelde saldırılar python scriptleriyle linux sistemlerden atılır)

Ben bunun tek çözümünün OVH yada buna değer eş koruma sağlayanglobal firmaya geçiş olarak yapılabileceğini söyledim. Radore dediğiniz nedir ki kıytırık bir veri merkezi. Artık dikkate alıp almamak IT ekibine kalmış bir durum.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    bana lütfen 3 satır önce yazdığımın cevabını ver rica ediyorum bak bırak oyunu kenara oyuncuları sakinleştirmek yerine neden köşenize çekiliyorsunuz böyle mi destek olucaksınız bize eyvallah bakın direnen bi ksıım var siz yapmayın dedikçe exp kasmayın dedikçe expe yattık diyenler var anlamamakta ısrar eden var ama siz neden bir acıklama yapma gereği duymadınız neden bir şey söyleme cesaretini göstermediniz neden işinizi yapmadınız rica ediyoru mbunu acıkla bana söz veriyorum bir daha bir şey demiyeceğim ama düzgün bir şekilde acıkla bize haber gelmedi ıvır zıvır değil

Senior Member
    aylar yıllar sürüyor.bu süreçte oyun böyle devam edecek gibi görünüyor? dava sonu düzelirmi dersin
    NTT'nin yapması gereken kişinin adresini, telefon numarasını bulmak değil. Adli süreç denilen bir şey var.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Haluk abi lütfen oyunun kapatılması gerektiğini yönetime iletebilirmisin , haksız rekabet yaratılıyor ve giremeyen oyuncuların hakkı yenmiş oluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by GardropErencan View Post
    Twitch yayınında İstenmi açıkladı kim oldugunu telefonu adresi bende var diyor
    İFşaa olmuşsa bilgilerini 3 şahıslara aktarır.Yarım bıraktiğini diğerleri vardiyalı şekilde tamamlar.
    Ayrıca önemli olan x y z kişileri değil yada 1 yıl sürcek adli yada hukuki işler değil.
    Önemli olan ekibin 2 haftadır 1 sorunu çözemeyişi becereksizliği ben olsam hepsini işten çıkarirdim.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yanlış anlamayacağına güvenerek yazıyorum.
    Bu kişi ortaya çıktı yada bulundu deniyor. Fikrim en başından beri böyle biri olmadığı o ayrı konu.

Böyle bir aksiyon olmasa forum sakinlerini bu şekilde bilgilendiren bir kaç post'unu görebilecek miydik?
    onun cevabını bekliyorum rica ediyorum acıklasın lütfen mesele oyun değil mesele bi kriz vardı hala var ve yönetilemiyor

Quote Originally Posted by NoTimeLeft View Post
    DDosçuyu bulmaları zor hatta imkansıza yakın çünkü bu işi yapan kişi profesyonel kişilerdir ve ddos atmak için zombi haline getirdikleri binlerce bilgisayarları veya sunucu kiralama yoluyla sunuculardan yabancı hostlardan saldırı atabilirler bunu yaparkende iplerini gizlerler. (Genelde saldırılar python scriptleriyle linux sistemlerden atılır)

Ben bunun tek çözümünün OVH yada buna değer eş koruma sağlayanglobal firmaya geçiş olarak yapılabileceğini söyledim. Radore dediğiniz nedir ki kıytırık bir veri merkezi. Artık dikkate alıp almamak IT ekibine kalmış bir durum.
    DDOScuyu bilişim teknolojileri kullanarak bulmadılarki, sosyal mühendislik sayesinde buldular, bu hiç zor değildir, ağzını sıkı tutan bir millet değiliz.

Senior Member
    Yanlış anlamayacağına güvenerek yazıyorum.
    Bu kişi ortaya çıktı yada bulundu deniyor. Fikrim en başından beri böyle biri olmadığı o ayrı konu.

Böyle bir aksiyon olmasa forum sakinlerini bu şekilde bilgilendiren bir kaç post'unu görebilecek miydik?

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Bulsalar ne olacak? Adam insafa gelip bıraksa ne olacak? Hep bu korkuyla mı yaşayacaksınız, yarın bigün daha büyük bir saldırı olursa adam serveri komple sırtlar gider, öyle el sallarız.