Results 1 to 1 of 1
    Member
    Class
    KO -> Rogue

isteklerimiz vs dc sorunu

Sevgili yetkili arkadaşlar son 1 haftada bir dc sorunu var ki bir türlü çözüm bulamadı.
    Bu konuda bize bir açıklama yaparsanız seviniriz.
    3 gün öncesinde servera dahi giremiyorduk o düzeldi. ama şimdide halen dc vermeye devam ediyor.

Bu arada benim bağlantımla alakalı bir sorun değil. Sürekli test yaptım stabil bağlantı var ping paket kaybı yok. ki diğer oyunlardada bi sıkıntı yok.
    Kaldı ki kendi serverime yaptığım testlerdede sıkıntı yok(cloud) yani ilk başta bende benim bağlantımla alakalı olduğunu sandım ama oyun içindeki arkadaşlarada sorduğumda sürekli dc yediklerinden yakınıyorlardı.
    hatta yaklaşık 30 dakika önce eslantta filan artık makaraya almaya başlamışlar bıkkınlıktan durumu. ilk dc olana şu şu ödülü verecem diyorlardı.

o derece.

sizden ricam bir an önce şu dc sorununa bir göz almanız. belli ki bir sıkıntı var serverda.

Ve bir ricamda her ne kadar umutlu olmasanda. yahu siz bir Türk firmasısınız. ve oyuncuların%90 ı da Türk neden pus fiyatları np fiyatları bu kadar yüksek. bu işin dövizle vs alakası yok. kaç tane arkadaşım başlama niyetindeydi 2 gün girdi oyuna sırf bu berbat piyasa ve uçmuş np fiyatları yüzünden geri bıraktı.

ya en 55 TL ye gold premium alırdım hadi 70 olsun hadi 80 olsun. gözünüzü seveyim ya şu an bir bronz bile 55 TL den aşağı değil.

son konu ise atılan nerfler. son 2-3 senede farkındamısınız bilmiyorum da cz yi canlandıralım dropları oraya alalım vs derken nerflenmemiş güzel slot kalmadı.
    şu görev sisteminide o kadar kötü batırmış vaziyettesiniz ki malesef eskideki gibi ne ne emc de ne maradonda exp partileri kalmadı.
    bildiğiniz exp parti yok ortada...
    ki bu durumda exp premiumda anlamsız. ki exp pre satışlarını kontrol ederseniz dediğimin ne kadar doğru olduğunu büyük ihtimal göreceksiniz.
    tamam hemen olacak şey değil ama birşeyler yapılmalı.
    bu nerfleri filan anlıyorum ama insanları para kasmak için oyuna girmemesini istiyorsanız. oyun parasının değerini bu kadar yükseltmeyeceksiniz.
    bir gb 45-50 tl olursa tabi ki bunun önüne geçemezsiniz.
    yani pus np vs fiyatlarındaki düzenleme ile gb fiyatlarına buna bağlı düşmeye başlar. ve inanın daha çok oyuncu gelmeye başlar.

ve son olarak insanlar eski knight onlineyi özlüyor. neden mi? oyun pay to win olmuş durumda. yani cidden cılkı çıkmış durumda.
    15-20 TL ye bronz pre çekip adream basede vs kendi çabalarıyla kasıp oynamak istiyor insanlar. para yatırıp +9 set dizip meydana çıkmak istemiyorlar. ki anlamıda yok ki.

eskiden girerdi exp partiye muhabbet ede ede hem exp kasardık hem zevkimize bakardık. ama şimdi nerdeee ,
    ama asıl isyanımız oyuncular olarak şu np fiyatlarının bu kadar yüksek olmasına.

bir dc premium 200 tl olması ne demek yahu. 200 tl.
    farkındamısınız 200 tl ye 1 ay buna vermek yerine insanlar o paraya kalitelisinden 4 oyun alıyor o da kafadan.
    yahu yabancı merkezli steam bile fiyat politikasını ülkelere göre belirliyorken. siz bir Türk firması olarak neden hala fiyatları bu kadar yüksek tutuyorsunuz?

Ve lütfen rica ederim bu postumu da silmeyin.
    ve lütfen bize açıklayın bu durumu. neden fiyatlar bu kadar yüksek bir cash neden bu kadar yüksek?

not:bu arada şu postu açtığımdan şu editi yaptığım süreye kadar abartısız 50 ye yakın dc yedim. teşekkürler....
    Last edited by FIRTINAA; 03-29-2020 at 10:01 PM.