Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
    Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Microsoft Azure, geniş kapsamlı özellikler barındıran büyük bir bulut platformudur, yani Windows Server işletim sisteminin özelleştirilmiş bir sürümüdür. Dolayısıyla Azure teknolojisine de işletim sistemi diyebiliriz. Şimdi bu tanımı daha iyi kavrayabilmek adına Microsot Windows Azure'un sizin için seçtiğim önemli hizmetlerine göz atalım.

Web Siteleri - Web Barındırma Hizmeti

Sanal Makine Hizmeti

Veri Tabanı Hizmeti

Mobil Hizmetler

Not: Alıntıdır. Adres, webtekno. Arama kısmına Microsoft Azure Nedir? yazarak makaleye ulaşabilirsiniz.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aklaziyan View Post
    Ya ddoscu diye birinin olduğu bile muaamma sözde yayınlara katılıyor belki de bunu ypan nttgamenin kendisi girin açın twitchte yayıncıların hepsi oyunda oyun düzelmişti bianda 2 günlüğüne kapaattılar en başa döndü acaba neden acaba herkes oyunda etkinliklerde gem kutu verilmesin diye mi ttnetliler oyundan atılıyor kafamda deli sorular zaten yarısından fazlası ttnetli bu oyunu oynayan ve ddos saldırısı ypaan güle eğnenen birisinin olduğunu varsayarsak nttgame bu konuda ne adım attı?
    Organik hoşaf ile sunucuları yıkamadık, ondan başımıza bunlar geldi.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    en güzel çözüm kökten veri merkezinden kurtulmak.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post
    Microsoft Azure, geniş kapsamlı özellikler barındıran büyük bir bulut platformudur, yani Windows Server işletim sisteminin özelleştirilmiş bir sürümüdür. Dolayısıyla Azure teknolojisine de işletim sistemi diyebiliriz. Şimdi bu tanımı daha iyi kavrayabilmek adına Microsot Windows Azure'un sizin için seçtiğim önemli hizmetlerine göz atalım.

Web Siteleri - Web Barındırma Hizmeti

Sanal Makine Hizmeti

Veri Tabanı Hizmeti

Mobil Hizmetler

Not: Alıntıdır. Adres, webtekno. Arama kısmına Microsoft Azure Nedir? yazarak makaleye ulaşabilirsiniz.
    Ekstradan güvenlik hizmeti vermektedirler. Sadece bulut platformuna özgü değillerdir. İletişim kurarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFelipeMelo View Post
    En iyisi tüm oyuncular toplanıp, oyunun telif haklarını satın alalım. Hepimiz gm olup full +10 pk atalım. Eşit herkes.

Sorun basit bir ddos değil dostum. Aklımda birşey vardı ama tam net değildi az önce bir yerde birşey okudum olay kafamda netleşmeye başladı. Şerefsiz bir açık keşfetmiş server server gezip dc ettiriyor. Eğer bir açık varsa istediğin kadar güçlü sunucuya taşı düzelmez. Tek çözüm sorunu bulup fixlemek. İnşallah tez zamanda hallederler.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ​aramızda para topluyalım neyse ücreti verelim
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Açık falan yok, bakımdan önce açığı kapattı bakımdan sonra tekrar mı açtılar oluyor bu? Ddoss veya başka bir şey var. Yüksek olasılıkla da saldırı var ve bunu çömeyende bir veri merkezi ekibi var.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Quote Originally Posted by FFelipeMelo View Post
    Açık falan yok, bakımdan önce açığı kapattı bakımdan sonra tekrar mı açtılar oluyor bu? Ddoss veya başka bir şey var. Yüksek olasılıkla da saldırı var ve bunu çömeyende bir veri merkezi ekibi var.
    Söylenti şu şekilde; dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama sorun başladığından beri site ve pus açılmazken oyun dc olmuyordu(bunu bende farkettim).
    Yani eleman pus veya site üzerinden vurarak dc ettiriyor(yapabileceği en fazla bu yani dc ettirmek, yapabilse yapardı zaten).
    Nttgame sorunu büyük ölçüde çözdük dediğinde gerçektende dc sorunu çözülmüştü ancak site ve pus ta sürekli sıkıntı vardı. Pus ve siteyi son bakımla tamamen düzelttiler ama dc sorunu başladığı yere geri döndü. Bana mantıklı geliyor ddos olsa çoktan engellenirdi.