Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 68

Thread: Vpn hakkında

Senior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Vpn zorunluluk haline geldi diyebiliriz, bu durumda biraz insiyatif gösterip bu durumları göz ardı etmeniz gerekiyor.Superbox ve Turknet kesinlikle sürekli olarak dc oluyor.Biz oyuna giremiyoruz(Superbox, Turknet) ama vodafone kullanan arkadaşlar oyunda, orta çağ avrupasına döndük, ayrımcılıklar havada uçuşuyor.Şu oyunu ya kapatın kimse giremesin, ya da vpn kullanımına insiyatif gösterin de biz de oyunu oynayabilelim?
    katılıyorum

Junior Member
    Arkadaşlar lütfen sorunun çözümü için mgame mesaj atin ntt kaç gündür herhangi bi açiklama yapma zahmetine bile girmiyor oyunu düzeltme adina bi şey yaptiklarida yok gibi her geçen gün daha kötü oluyor durum

Serbest bırakın şurda düzelene kadar girip oynayalım ne boş adamsınız

siz varken NTTgame,nin sırtı yere gelmez

Sorunu çözmesi gereken NTTgame

Sorun diyorum çünkü Türk Telekom 50 Mbit VDSL var evimde fakat

USKO,da DC oluyorum ama SteamKO,da DC olmuyorum.

şunu bi anlayın sen VPN yada Mobil Net alıp oyun,a girip Cash almaya devam edersen bu Sorun sittin sene bitmez

alma Cash bak nasıl çözüyorlar

Junior Member
    Vodafone netini kullananlar girebiliyormuş. Millet oyununu oynuyor. Ya biz? Nasıl bir ayrımdır bu :S 19 Marttan beri boşa gitti herşey. Bugün premumun pusun son günü. Rezilsiniz. Ayrıca nttgameden vodafone reklam kokularını alıyorum. Gün gelir çıkar bir şekilde bir yerlerinizden.

Senior Member
    bağlantı problemini çöze bilmek amaçlı 30 dk kulandım bir arkadaşım uyardı vpn kulanımı banlanma riski taşıyor diye kulanmayı bıraktım vpn i de pc den kaldırdım 1si hala daha banlanma riskiyle karşı karşıyamıyım
    2si hesaplar incelenmeden illegal aktivite saptandı ip de deyip çakışan ip leri sorgusuz sualsiz cezalandırmak nekadar doğru ?
    3sü bu duruma insanları iten oyun içinde bulunduğu durum
    4sü risk devam etmekteyse bu işten hesabımı nasıl soyutlarım suçsuz sebepsiz yere ban yemek istemiyorum ?

vpni serbest bırakmanız gerekmiyor mu bu süreçte?

Quote Originally Posted by PortuPAZAR06 View Post
    bağlantı problemini çöze bilmek amaçlı 30 dk kulandım bir arkadaşım uyardı vpn kulanımı banlanma riski taşıyor diye kulanmayı bıraktım vpn i de pc den kaldırdım 1si hala daha banlanma riskiyle karşı karşıyamıyım
    2si hesaplar incelenmeden illegal aktivite saptandı ip de deyip çakışan ip leri sorgusuz sualsiz cezalandırmak nekadar doğru ?
    3sü bu duruma insanları iten oyun içinde bulunduğu durum
    4sü risk devam etmekteyse bu işten hesabımı nasıl soyutlarım suçsuz sebepsiz yere ban yemek istemiyorum ?
    benim bildigim npt gibi olayda ip ye giriş yapmıs carlar ful banlanıyo normal hilede yakalandıgı andaki aktif vea birkac gün icindeki karakterler ceza goruyo bilgim bunlarla sınırlı zaten artık npt yapan yok ( yazdıklarımın tamamında yanılıyorda olabilrim

Junior Member
    Bu kadar önemli ne yapcan oyunda merak ettim ban riskini göze alarak

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KjM View Post
    Bu kadar önemli ne yapcan oyunda merak ettim ban riskini göze alarak
    Oyunda günlerdir sorun var farkındasın umarım ?
    Adam oyuna bile giremiyor girdiği zamanda 10-15 dakika içinde dc yiyor ? İlla önemli bir şey mi yapması gerek ? Ki bu sorun 1 günde çözülecek gibi durmuyor!
    Last edited by FearlessTheTurk; 03-30-2020 at 02:21 PM.