Results 1 to 7 of 7

Thread: NTTNow Sorunu !

Angry NTTNow Sorunu !

Merhabalar ,
    Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, nasıl olsa sorunlar çözülmediği için birçoğumuz bilgisayarın başında forumdaki başlıkları koşturuyoruz

DC sorununa tüm userlar hakim zaten belli ki sorunu çözebilmek biraz vakit alacak gibi duruyor.

Ancak NTTNow probleminin çözümüne dair bir kaç girişim yapıldığına dair bilgilendirici hiç bir cevap göremedim postların altında.
    Sorunu genel hatlarıyla birlikte aşağıda ele alacağım, eminim benim gibi bu sorunu yaşayan çok fazla arkadaş vardır;
    5'ten fazla yeni üyelik aldım 5'ten fazla telefon numarasına kayıt ettirmek adına NTTNow uygulamasından denemelerde bulundum.
    Şu an yazdığım 5. üyeliğim
    1- Telefonlara NTTNow uygulamasını indiriyorum (iPhone'lar,Huawei'ler,Xiaomi'ler) verdiğiniz sitelerden zaten Google Play'de yok apk.
    2- SMS'ten gelen kodu uygulama otomatik olarak yazıyor programa ve giriş yapıyorum.
    3- Account'umdan web sitenize giriş sağlıyorum ve yeni serverlara kayıt olmak adına işlemi başlatıyorum.
    4- Başına ''0'' koymadan numarayı yazıp onaylıyorum site donuyor sonrasında sırasıyla turuncu '*' işareti çıkıyor, sonrasında Re-log uyarısı çıkıyor bir kaç kere denediğimde
    5- Arada site üzülüyor olsa gerek halime ki kod yazma kısmına geliyor
    6- Hemen bir umut uygulamayı açıyorum telefondan gelen mesajdaki kodu yazıp heyecanla bekliyorum
    7- Kod'u & Kodları hiç bir şekilde kabul etmiyor.

Yaptığım yorumların altına arada yetkililer ticket atın yazıyorlar sağolsunlar, daha üye bile olamadığım bir oyuna neden para yatırayım ki sadece ticket atmak için ?

Onu da gözden çıkartıp ilk charımda kalan Npointler ile ticket atmaya yeltendim BAMMM ! daha ticketın ortalarında yazmayı bitirmemişken beni anasayfaya attı....

Bakın arkadaşlar ben dün ki çocuk değilim 10 sene sonra tekrar başlama kararı alıp geldim, cebimde para da var düştüğümüz rezilliğe bak...

KÂLE ALMANIZ & DOYURUCU CEVAPLAR VERMENİZ DİLEĞİYLE...

Geçmiş olsun yeni mi anladın

Junior Member
    aynı sorundan müzdaribim.

Junior Member
    Hislere tercüman olmak böyle bir durum sanırım.Kralsın zaruman

üffff niye bu işler böyleki yaw

Junior Member
    kod geldi kodu kabul etmiyor benim anlamadığım bir şey var sizin bizim peşimizde koşmanız lazım user azalıyor farkında olun biz 20 kişilk ekip halinde başlamaya karar vermiştik şuan 6 kişi kaldık uğraşıyoruz olacak mı ki diye ya da şöyle yapn komple oyunu kapatın kimseye bir şey vermek zorunda değilsiniz siz pvp serverdeki giriş olsa ne olacak zaten pre çekmeden oyuna girilmiyor relax olun biraz nttnowmuş otpmiş kasmayın o kadar

++++++++++++++++++++++++

Tags for this Thread