Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    Member priestn0ghtx67's Avatar
    Nickname
    Mrs_SADRAZAM
    Class
    Priest
    Clan
    Lysing
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Bende öyle düşündüm ve 3aydır beklemedeyim ve keşke benim iptal etme şansım olsada iptal etsem OTP'siz kullansam o derece bıkmış durumdayım ben hocam o yüzden böyle bi tavsiyede bulundum sana =)

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    ilk otp çıktığında telefonuma prg kurdum ama aktifliğini yapmamıştım. son 2 aylık ücretsiz etkilnliğinden ve son cıkan hacklerden dolayı kullanmaya kadar verdim. son iki aylık etkinilği siteden aktif ettim ve kullanmaya baslayacağım zaman telefonumda sizinkine benzer bir hata aldim. prg silip tekrar yükledim yine aynı hata. sorunun çözümünü şu şekilde düzelttim. ilk OTP prg ilk kurduğumda yüklenen sertifikayı sildim ve tekrar kurulum gerçekleştirdim, sorunum giderildi. seninde bilgisayarındaki OTP prg kaldırıp (sertifikasıda dahil) tekrar kurduğunuz taktirde düzelecektir. iyi oyunlar.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AhdeMl View Post
    ilk otp çıktığında telefonuma prg kurdum ama aktifliğini yapmamıştım. son 2 aylık ücretsiz etkilnliğinden ve son cıkan hacklerden dolayı kullanmaya kadar verdim. son iki aylık etkinilği siteden aktif ettim ve kullanmaya baslayacağım zaman telefonumda sizinkine benzer bir hata aldim. prg silip tekrar yükledim yine aynı hata. sorunun çözümünü şu şekilde düzelttim. ilk OTP prg ilk kurduğumda yüklenen sertifikayı sildim ve tekrar kurulum gerçekleştirdim, sorunum giderildi. seninde bilgisayarındaki OTP prg kaldırıp (sertifikasıda dahil) tekrar kurduğunuz taktirde düzelecektir. iyi oyunlar.
    Zaten komple kaldırıp tekrar yükledim sertifika dedigini anlamadım ama .

Sadece bu dosya var bunu kaldırıp tekrar kuruyorum.ID ve Code Hatalı hala.

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    bahsettiğim işlemleri iphone için yapmıştım. fakat bilgisayar sertifikaları için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Bir hizmetle ilgili sertifikaları yönetmek için
    Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, mmc yazın daha sonra Tamam'ı tıklatın.
    Dosya menüsünden Ek Bileşen Ekle/Kaldır’ı ve sonra Ekle’yi tıklatın.
    Ek bileşen altında, Sertifikalar’ı çift tıklatın, Hizmet hesabı’nı sonra da İleri’yi tıklatın.
    Aşağıdakilerden birini yapın:
    Yerel bilgisayarınızdaki hizmetlerin sertifikalarını yönetmek için, Yerel bilgisayar'ı tıklattıktan sonra İleri’yi tıklatın.
    Uzak bilgisayarın sertifikalarını yönetmek için, Diğer bilgisayar'ı tıklatın ve bilgisayarın adını yazın veya Gözat’ı tıklatarak bilgisayarın adını seçin ve İleri’yi tıklatın.
    Sertifikalarını yönettiğiniz hizmeti tıklatın.
    Son’u sonra da Kapat’ı tıklatın.
    Sertifikalar – Bilgisayar adı üzerinde Hizmet (Hizmet Adı) yeni konsolun seçilen ek bileşenler listesinde görünür.
    Konsola eklenecek başka ek bileşeniniz yoksa, Tamam'ı tıklatın.
    Bu konsolu kaydetmek için, Dosya menüsünde Kaydet'i tıklatın.

Kaynak: Microsoft.com
    http://technet.microsoft.com/tr-tr/l...(v=ws.10).aspx

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    bahsettiğim işlemleri iphone için yapmıştım. fakat bilgisayar sertifikaları için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Bir hizmetle ilgili sertifikaları yönetmek için
    Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, mmc yazın daha sonra Tamam'ı tıklatın.
    Dosya menüsünden Ek Bileşen Ekle/Kaldır’ı ve sonra Ekle’yi tıklatın.
    Ek bileşen altında, Sertifikalar’ı çift tıklatın, Hizmet hesabı’nı sonra da İleri’yi tıklatın.
    Aşağıdakilerden birini yapın:
    Yerel bilgisayarınızdaki hizmetlerin sertifikalarını yönetmek için, Yerel bilgisayar'ı tıklattıktan sonra İleri’yi tıklatın.
    Uzak bilgisayarın sertifikalarını yönetmek için, Diğer bilgisayar'ı tıklatın ve bilgisayarın adını yazın veya Gözat’ı tıklatarak bilgisayarın adını seçin ve İleri’yi tıklatın.
    Sertifikalar – Bilgisayar adı üzerinde Hizmet (Hizmet Adı) yeni konsolun seçilen ek bileşenler listesinde görünür.
    Konsola eklenecek başka ek bileşeniniz yoksa, Tamam'ı tıklatın.
    Bu konsolu kaydetmek için, Dosya menüsünde Kaydet'i tıklatın.

Kaynak: Microsoft.com
    http://technet.microsoft.com/tr-tr/l...(v=ws.10).aspx
    Bu yöntemin pek işe yarayacagını sanmıyorum ama , Buradan neyi işaretliyeceğimizi anlamadım OTP ile ilgili hiç birşey yok burada .

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    dediğim gibi telefonda işelemleri gerçekleştirmiştim. bu şekilde dener misiniz. mutlaka sertifikayı bulacaksiniz. Başlat düğmesini tıklatın, Arama kutusuna certmgr.msc yazıp ardından ENTER tuşuna basarak Sertifika Yöneticisi'ni açın.*

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    dediğim gibi telefonda işelemleri gerçekleştirmiştim. bu şekilde dener misiniz. mutlaka sertifikayı bulacaksiniz. Başlat düğmesini tıklatın, Arama kutusuna certmgr.msc yazıp ardından ENTER tuşuna basarak Sertifika Yöneticisi'ni açın.*
    Resimde zaten hepsi açık son aşama

Bu aşamayı yapamadım Yani resimde açık olan pencereden hangi sertifikayı seçeceğiz ? sen neyi seçtin yada ?

Senior Member SuperSaiyajin's Avatar
    Nickname
    Polgara Wahrenheit
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad
    Şu an çalışmamız sürüyor arkadaşlar. Bu kısım biraz daha web-developer gereksinimi olduğu için bizim elimizden çok da bir şey gelmiyor ama gerekli düzenlemeleri yaptırıyoruz.

Aldığınız son auth code ve ID ile farklı bir bilgisayardan deneme şansınız var mı?

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    açık olan tüm pencereleri kapatınız. Başlat düğmesini tıklatın, Arama kutusuna certmgr.msc yazıp ardından ENTER tuşuna basarak Sertifika Yöneticisi'ni açın ve OTP sertifikasini buradan bulunuz.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SuperSaiyajin View Post
    Şu an çalışmamız sürüyor arkadaşlar. Bu kısım biraz daha web-developer gereksinimi olduğu için bizim elimizden çok da bir şey gelmiyor ama gerekli düzenlemeleri yaptırıyoruz.

Aldığınız son auth code ve ID ile farklı bir bilgisayardan deneme şansınız var mı?
    Tabi hemen deniyeyim , Teşekkür ederim bilgilendirme için.