Results 1 to 9 of 9

Angry Yeni Sunuculara Kayıt olamıyorum YARDIM !

Öncelikle Merhaba

Yeni sunucuya kayıt olamıyorum .

Problemde şu kendi telefonum Huawei Mate 20 Lite programı (NTTNOW) indiriyorum . Telefon numaramı başına 0 koymadan giriyorum . Next diyince program kendini kapatıyor.

Şirket telefonumu kullanıyorum . İphone 6S programa(NTTNOW) giriş yapabiliyorum . Şirket numaramı giriyorum. Fakat kod gönder diyince yeni kod gelmiyor. Mevcutta tek bir kod var yanında Not Used (kullanılmamış) yazıyor. Onu girince de siteye bu kod eski diyor . Yeni kod gelmiyor.

Kardeşimin telefonunda kardeşimin numarası ile denedim İphone X onda da aynı hatayı alıyorum . Tek bir kod var ve onu girince kabul etmiyor. Bu kod kullanılmış diyor .

Deli çıkacağım maddi pazarın bu kadar döndüğü bir oyunda herkesin girdiği kullandığı bir oyunda saçma bir sistem getirilmiş. Android kullanıcıları bir sıkıntı çekiyor. İos kullanıcıları başka bir sıkıntı çekiyor.

Yaklaşık 2 gündür bu işle uğraşıyorum. İyice darlık bastı. Mesleğim Programcılık hayatımda gördüğüm en saçma sapan program ve kayıt sistemi şunu düzgün hale getirecek bir tane yazılımcı yok mu ? Koskoca NTTGAME de . Yazıklar olsun.

Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum . Kolay gelsin.
    Last edited by GamesDepot; 03-29-2020 at 11:55 AM.

inatla ilgilenmiyorlardı...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Programın kendini kapatması durumu, NTTNow'un telefon modeli ile uyumsuzluk yapmasından dolayıdır.

Yeni nesil telefonlarda ve çok eski modelli telefonlarda NTTNow uygulaması uyumsuzluk yapıyor. Hala gelişmekte olan bir yazılımdır.

Kod girdiğin zaman kabul etmeme durumu için NTTNow kategorisine destek bileti göndermeniz gerekiyor.

Hocam NttNow bozuk-Anyotp'de 2 gündür falan bozuk. Yeni char açılmıyor açılan charın otpsi anyotp girilmiyor. Girilse bile Yeni servera kayıt işleminde doğrulama kodu gönder dediğin sekmede kod gelmiyor-not used yazan kodu girince de kabul etmiyor. Yeni user istemiyorlar anladığım kadarıyla.
    Last edited by kuc_MVwBQeFr; 03-29-2020 at 12:41 PM.

bir de sorunların ile ilgilenmeleri için npoint çekmen lazım moruk, sonrasında yapacağın harcamalar umurlarında değil .

Ticket sistemi Npoint ile işliyor böyle saçmalık olabilir mi acaba?

Başlamadığım bir oyuna neden para yatırayım acaba? Belki oyun düzeni hoşuma gitmeyecek. Ben 10 yıl sonra başlayan bir kullanıcıyım.Telefon kodu bir defa geldi ve daha sonrasında Panelden yeni serverlara Kayıt Ol dediğimde tekrar sms gönderdik diyor ama gelen kod aynı ve en son gelen kodu girin diyor.Başka kod gelmiyor ki girelim. Böyle saçma bir düzen olabilir mi gerçekten?

Diğer firma ismini vermiyorum ama herkes biliyor o zamanları özlüyorum yemin ederim. Böyle saçma bir düzen olamaz. Daha oyuna kullanıcı almıyorsunuz resmen.

Quote Originally Posted by zul_mNebFyTM View Post

Başlamadığım bir oyuna neden para yatırayım acaba? Belki oyun düzeni hoşuma gitmeyecek. Ben 10 yıl sonra başlayan bir kullanıcıyım.Telefon kodu bir defa geldi ve daha sonrasında Panelden yeni serverlara Kayıt Ol dediğimde tekrar sms gönderdik diyor ama gelen kod aynı ve en son gelen kodu girin diyor.Başka kod gelmiyor ki girelim. Böyle saçma bir düzen olabilir mi gerçekten?

Diğer firma ismini vermiyorum ama herkes biliyor o zamanları özlüyorum yemin ederim. Böyle saçma bir düzen olamaz. Daha oyuna kullanıcı almıyorsunuz resmen.
    aynı sorunları bende yaşıyorum ntpoıntte aldım hep aynı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by nct_5Usj2yKA View Post
    aynı sorunları bende yaşıyorum ntpoıntte aldım hep aynı
    Quote Originally Posted by zul_mNebFyTM View Post

Merrhaba,

Bilet gönderiminde neden N'point istendiğinden kısaca bahsedecek olursak;

Destek ekibi daha hızlı işlem yapması adına böyle bir adım attı. Çünkü, gereğinden çok fazla ve alakasız destek ekibi spamlanarak ve meşgul edilerek; gerçekten yardım için bekleyen oyunculara cevap verme süresi uzayabiliyordu.

İlla N'point mi satın almalıyız derseniz de;

Discord üzerinden yapılan çekilişlere ve yayınlardan N'point kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yayınlar, malum salgın nedeniyle bir süreliğine askıya alınmıştır. Bir gelişme olması halinde gerekli duyurular yapılacaktır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merrhaba,

Bilet gönderiminde neden N'point istendiğinden kısaca bahsedecek olursak;

Destek ekibi daha hızlı işlem yapması adına böyle bir adım attı. Çünkü, gereğinden çok fazla ve alakasız destek ekibi spamlanarak ve meşgul edilerek; gerçekten yardım için bekleyen oyunculara cevap verme süresi uzayabiliyordu.

İlla N'point mi satın almalıyız derseniz de;

Discord üzerinden yapılan çekilişlere ve yayınlardan N'point kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yayınlar, malum salgın nedeniyle bir süreliğine askıya alınmıştır. Bir gelişme olması halinde gerekli duyurular yapılacaktır.
    Mod kardeş şimdi arkadaştan ticket attım herşeyimi yazdık. Acaba o ticket kontrol edilir mi? Yav İOS'ta problem var sms gelmiyor en az 50 defa denedim ya 50 defa böyle bir şey olabilir mi ?

Tags for this Thread