Results 1 to 7 of 7

Server: Diez sürekli ayni haya mesaji ( giriş yapamiyorum)

[IMG][/IMG]

Merhaba bu hata neden sürekli veriyor yardımlarınızı acilen rica ederim.
    Saygılarımla,

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun dosyaları eksik yüklenmiş silip tekrar kurun ve 2268'nolu patch yüklenirken dikkat edin yüklendiğini gördükten sonra deneyebilirsiniz ?

Merhaba, pc 'den oyunu sildim tekrardan resmi siteden yükleme yaptım. Bu işlemi birden fazla tekrar yapmama rağmen patch 2268 sonunda hata mesajı veriyor.
    Bunu nasıi bir şekilde düzelte bilirm yardımlarınızı rica ederim.
    Saygılarımla,

[IMG][/IMG]

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ForWhomtheBelltools View Post
    Merhaba, pc 'den oyunu sildim tekrardan resmi siteden yükleme yaptım. Bu işlemi birden fazla tekrar yapmama rağmen patch 2268 sonunda hata mesajı veriyor.
    Bunu nasıi bir şekilde düzelte bilirm yardımlarınızı rica ederim.
    Saygılarımla,

[IMG][/IMG]

Extract Field hatası için bu konudaki 2 yöntemden birini dikkatli şekilde uygulayınız.

Merhaba, aşağıda söylediklerinizi hepsini denedim fakat olmuyor? Başka ne işlem yapabilirim.
    Saygılarımla,

Merhabalar,

Extract field hatası alıyorsanız;

Oyunu silip tekrardan yüklediğinizde düzelmiyorsa aşağıdaki yöntemleri deneyebilir misiniz?

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Oyunun patchleri FTP'den client'ın içine Launcher yardımıyla .rar olarak indirilir. Her patch'in sonunda launcher, yeni patch'e geçmeden önce bir kaç saniye bekler ve o sırada rar dosyasının içindeki client'e kopyalar. Buna extract işlemi deniliyor.

Eğer indirilen .rar dosyasındaki patch client'e sağlıklı olarak çıkarılmaz ise extract failed hatası verir.

1. Yöntem:

-Client'in içine girin,
    -Hata veren patch'in .rar hâlini client'ta bulun,
    -.Rar dosyasına sağ tıklayıp dosyaları buraya çıkart'a basın ve içindekileri client'a kopyalamasını onaylayın,
    -İşlem bitince client'ın içindeki server.ini dosayasını açın ve version kısmını düzeltin. (Örneğin patch2227 faield verdiyse, .Rar dosyasındakileri client'e çıkartın. Server.ini'yi açıp version kısmını 2227 yapıp kayıt edin ve ekranı kapatın. Çünkü 2227'i zaten manuel olarak çıkartmış oluyorsun. Tekrar Launcher'ı açtığında sıradaki Patch'in 2228 attığını görürsün.)

2.Yöntem:

-Client'ın içine girin,
    -Çıkarılamayan .rar dosyasını bulun ve silin,
    -Server.ini dosyasını açın,
    -Hata veren patch numarasının bir altına alın. (patch2227 .rar dosyasını sildiysen, server.ini'i 2226'ya çekip kaydet ki, 2227'i tekrar atsın. Bazı durumlarda buna gerek kalmadan sildikten sonra kendi otomatik de atabilir.)
    İyi forumlar.
    Knight Online Ban Politikası
    Cheat Report Kullanımı
    Alternatif İndirme Linki 2262
    Twitch Kanalım

Hazır 2268 parch verebileceğiniz link verebilir misiniz ... Kolay gelsin..

Tekrar sıfırdan yükleme yaptım bu sefer pacht yüklemede sorun olmadı teşekkürler.. Kolay gelsin...