Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 75
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Problemler yaşanıyor, hizmetler stabil çalışmamaktadır. Problemler üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Sizlere yardımcı olmak için, aldığımız bilgiler doğrultusunda gerekli yerlere yönlendirme yapıyoruz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yüksek ihtimalle [CE1001] alıyorsunuz.

ICS-OTP PC & Mobil kurulumlarında alınan CE1001 hatası ekibin bilgisi dahilinde olup teknik ekip konu ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

NTTNow uygulamasında yaşanan problem için NTTNow kategorisine destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Otp ayarlamak için giden 40 Npointin iadesi için ICS / OTP kategorisine destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Destek bileti gönderememe nedeniniz nedir?
    ICS/OTP Kategorisine destek bileti gönderilmiyor hocam.

Hatayı bildirmek için ticket açacaktım, ticket açtığımız sayfada da sıkıntı olduğunu gördüm.
    Ticket açarken bilgileri doldurduktan sonra konuyu yazıp alta geçtim. Tam açıklama kısmını yazarken sayfa başka biryere yönleniyor ve ticket açtırmıyor.
    Bunu farklı tarayıcılardan da denedim ve 3 kere denedim aynı sonuç.

Bilginize sunarım,
    İyi çalışmalar...

Junior Member
    Sayın İlgililer,
    Geçtiğimiz günlerde de yaşanan NttNow doğrulama kodu gelmiyor, yeni kayıt yapamıyoruz.

Acil desteğinizi rica ederiz.
    Saygılar

Junior Member
    sıteler acılmıyor dns degıstırdıgım halde bıle bılet atamıyorum cash harcıyorum habıre otp ıcın

Junior Member
    S.A

hocam ben bugün 400 np satın aldım 30 np si şu sorun yüzünden bedavaya harcandı halan bi sonuç almış değilim oyuna giresimde kalmadı

paramın iadesi mümkün mü ?

Sevgili dostum, açtığım konuyu kapatıp buraya yönlendirdin ancak somut hiçbir şey yok burada da. Bir servera girişi otp ile zorunlu kılıp sonra da bu uygulamadaki hatayı düzeltememek nedir? O zaman servera girişteki otp zorunluluğunu kaldırın, yalandan yere insanların zamanı ve parası gidiyor. İyi çalışmalar.
    Last edited by Tasatancocuk1; 03-29-2020 at 05:48 PM.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Problemler yaşanıyor, hizmetler stabil çalışmamaktadır. Problemler üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Sizlere yardımcı olmak için, aldığımız bilgiler doğrultusunda gerekli yerlere yönlendirme yapıyoruz.
    bende az önce konu açmıştım konu kapandı orada bana böyle birşey dediniz "merhaba, NTTNow hakkında mevcut konular var. İlgili konulardan devam edebilirsiniz. derken ne demek istediniz ? başka türlü kayıt mı olunuyor yoksa sorun çözüm aşamasında mı?"

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kaankaplan399 View Post
    bende az önce konu açmıştım konu kapandı orada bana böyle birşey dediniz "merhaba, NTTNow hakkında mevcut konular var. İlgili konulardan devam edebilirsiniz. derken ne demek istediniz ? başka türlü kayıt mı olunuyor yoksa sorun çözüm aşamasında mı?"
    Hayır, bilgi verdiğimiz mevcut konular var. Sürekli aynı konu'nun açılması konuları dağıtıyor, takibi zorlaştırıyor.

Hizmetlerde problem var arkadaşlar, lütfen deneme yapmayınız. Stabil olmasını bekleyiniz. Herhangi bir gelişme anında duyuru yapılacaktır.

bizim 4. gün oluyor hoş geldin

Eskiden kullandığım charı yeni sunucuya kaydettirecem kod gelmiyor napacam simdi?

Tags for this Thread