Results 1 to 6 of 6

Exclamation Sirius YENİ DOLANDIRICI HERKES DİKKAT ETSİN!

[COLOR=#800000]Arkadaşlar oyunda yeni bi dolandırma sistemini ele almış bulunmakta bir karaktersiz var. Öncellikle size şöyle anlatayım size bir pm atıyor oyunu bırakıyorum tüm itemlerimi sana vereyim gel diyor folka veyahullta tale ye çağırıyor gidiyorsun sana gelirken yanında bir arkadaşınla gelmeni istiyor ( elinde item varsa bunu yapıyor Örn. Eagle / Iron bow vs. ) gittiğinde sana arkadaşınla ne kadar samimisin gerçekten arkadaşmısın diyor bunu bana kanıtla diyor , nasıl diye sorduğunda sana ondaki eagleyi veya ıron bowu sen ondan trade yoluyla al diyor göreyim sen ise itemi ondan alıyorsun trade esnasında oda trade gönderiyor arkadaşına ve dikkat etmediğin esnada dalgınlıkla arkadaşın sana vericeği itemi yalnış kişiye atıyor ve itemini çalıyor bu konuya dikkatinizi çekmenizi isterim .. Oyundaki nick:

Oyun yöneticilerine ulaştırmak istediğim ksc ler var ancak atamıyorum .
    Last edited by GamesDepot; 03-28-2020 at 09:56 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz konulara çok dikkatli olunması gerekmektedir. Herkesin görebileceği forumun genel alanlarında şikayet içerikli konuların açılması yasaktır.

Kanıtlarınız var ise "Cheat Reports" bölümüne raporlama konusu açarak şikayette bulunmanız gerekmektedir.

Raporlama yapmayı veya resim eklemeyi bilmiyorsanız, aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

"Cheat Reports Kullanımı"

Resim yüklemeyi yapamadım link olarak paylaştım bakabilirmsiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jes_LKSylHpk View Post
    Resim yüklemeyi yapamadım link olarak paylaştım bakabilirmsiniz.
    Paylaşımı buraya yapmamalısınız

Yukarıda yazdığım Cheat Reports yazısına tıklayınız. İlgili bölümde paylaşmanız gerekiyor.

Resim yükleme sitesi olarak hizliresim.com adresini kullanabilirsiniz.

Ek olarak Cheat Reports Kullanımı yazısına tıklarsanız, raporlamanın nasıl yapıldığının detaylarını öğrenebilirsiniz.

Junior Member
    Bu dolandırıcılık , elindekinden 2 tane yapalım mı ile aynı dönem yaklaşık 15 yıllık

15 yıldır aynı numara

Tags for this Thread