Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
    Junior Member

Hukuksal hakkimiz

Arkadaşlar biz bu oyuna para verdik pre aldık onu aldık bunu aldık yanlız oyun bize gereken hizmeti vermiyor paramızı geri alma gibi bir durum var mı ? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan paylaşabilir mi ?

baslangıcda kabul ettiğin kullanıcı sozlesmesı varya acacagın butun hukuki süreci yok eder bosa ugrasma ! oyunun acılmasını ve ınsayatıflerıyle 2. telafiyi vermelerını temenni et derim

yav arkadaş buradan bunun bilgisini alacağına gir google a yaz bak sene olmuş 2020 sorduğunuz soruya bak. kedi can derdinde kasap et derdinde.
    birde adamların kendi forumunda.

Kardeş şu konuları telafi isteme mesela oyun düzeldikten sonra açın.
    Hukuk yönüne gelirsek hakkını hukuki olarak aramak istiyorsan kendine bir avukat tut.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheDark333333 View Post
    baslangıcda kabul ettiğin kullanıcı sozlesmesı varya acacagın butun hukuki süreci yok eder bosa ugrasma ! oyunun acılmasını ve ınsayatıflerıyle 2. telafiyi vermelerını temenni et derim
    https://lmgtfy.com/?q=s%C3%B6zle%C5%...z+%C5%9Fartlar

Senior Member dawt53's Avatar
    Hukuki açıdan hiç bir şey talep edemezsin öyle bir sistem kurulmuşki oyuna başladığın anda her maddeyi kabul etmiş sayılıyorsun yani yakuza abilerimiz diyorki oyun benim ne istersem yaparım mesela şu an belli başlı itemli çarların bazı itemleri silinse gitse hiç bir hak talep edemiyorsun yarın deseki yeter bu kadar baya para kazandık bankada para koycak yer kalmadı oyunu kapatıyom o 200binlik 100binlik çarlar gg arkadaşlar bu denli rahat ve sorumsuzca davranmalarının sebepleri burdan geliyo yoksa hukuki açıdan elimizde koz olsa bu kadar rahat davramazlar.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Arkadaşlar oyuna 500 tl cash yatırdın dosya masrafın 350tl suan takip yok devamlı ne oldu diye savcılığa gitmen lazım.
    Avukata para versen bu dosya için 4binden aşağı bakmaz.4bini oyuna bas item al

Junior Member
    Kasapla etle ne alakası var arkadaş ben bu oyuna karantina sürecinde başladım ve bir miktar para yatırdım 10 gündür oyun yok hakkımı direk oyunun forumunda aramayacagimda Google da arayacağım hadi işine bak.

Quote Originally Posted by gokboru066 View Post
    Kasapla etle ne alakası var arkadaş ben bu oyuna karantina sürecinde başladım ve bir miktar para yatırdım 10 gündür oyun yok hakkımı direk oyunun forumunda aramayacagimda Google da arayacağım hadi işine bak.
    hakkını forumda arama demiyorum, sakinleş stressten yazılanı bile okuyamıyorsun. nasıl bir yöntem izleyeceğine googledan bak dedim. aslında konuyu açmadaki kastınıda biliyorum aba altından sopa ama adamlar zaten hukuk bürosuyla çalışıyor muhtemelen yani sen googledan guguk diye bir arat bakalım birşeyler çıkarsaa haber verirsin.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Arkadaşlar oyuna 500 tl cash yatırdın dosya masrafın 350tl suan takip yok devamlı ne oldu diye savcılığa gitmen lazım.
    Avukata para versen bu dosya için 4binden aşağı bakmaz.4bini oyuna bas item al