Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
    Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Tamam kardeşim önümüzdeki sene sana modluk ve 23 nisanda gmlik verilecek Bir boş konu daha.
    Last edited by XenfoAmgels; 03-28-2020 at 11:20 AM.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    muz cumhuriyetindenmi yazıyorsun kardeş

He yani diyosunki oyuna erişim ücreti olarak premium alıcaksın 250 tl ye ve oyuna erişemiceksin.

sonrada ben istemiyorum telafi diceksin ,senin payını bana verebilirler veya özel olarak gm ekibine veya modlara ulaş ben istemiyorum telafı de sana vermesinler olsun bitisn ama ben istiyorum telafimi hatta telafiyide gecdim bu süre zarfında kaybettiğim onca etkinlik exp vs.

Banned
    3- 6502 Sayılı Yasa 5. maddesiyle, 4077 sayılı Kanunun sözleşmedeki haksız şartlara ilişkin 6. Maddesi yeniden kaleme alınmıştır. Tek taraflı olarak sözleşmeye konulan, üzerinde pazarlık dahi edilmeden kabul edilmek zorunda kalınan ve dürüstlük kuralına aykırı şekilde tüketicinin aleyhine olan şartlar haksız şart olarak belirlenmiştir. Sözleşmede bulunan haksız şartların kesin olarak hükümsüz olduğu düzenlenmiştir. Haksız şart dışındaki hükümler geçerliliğini koruyacaktır.

https://www.tursab.org.tr/haberler/6...nlemeler_10826

İstediği kadar sözleşmeye yazılsın tüketici koruma kanunu var. Eğer hizmeti alamazsan ücret iadesi için kanuni yollara başvurabilirsiniz.
    Last edited by IRsc; 03-28-2020 at 11:05 AM.

Junior Member

oyun 10 gündür kapalı

adamlar oyunu çökertmişler bu 3-5 tane çolukçocukmu oyunu düzelticek hadi canım sende

Kardeş boş yapmayı bırak önce
    Ntt nin fire wali yok güvenlik savunması eski adamların 100 binlik Charlari var 1 tane adam.cikip oyuna darbe koyacak milletin telafisini verin 2 Gold bar +10 gün switch pire +800 kc nokta

Junior Member
    detaylıca okudum yazdıklarını ancak burdakı eksıklık su kı a bak bunlar benım oyna girmemı engelledı benn gününü para ödedim pre pus vs gibi tamamlayıcı ürünler aldım gereken muamele ve hakanıyet çalışanlar tarafından saglanmadı bu sebepden dolayı oyunu brakıyoruz dedigimizde kim kalıcak kı bu oyunda para kazandıracak çalışanların maaşlarını nasıl ödeyecekler . bir sorun varsa herkes birbirine anlayış göstermelı sorunlar beraber cözülmelii aksi taktırde bır istismar görevını yapmama gibi bir durum oldugunda oyuncu kıtlesı bu oyunu brakır dünya kadar online oyun var zaten kitleye baktıgınızda cogunlugu 25 yas üstü player oda cocukluklarından gelen aileden saydıkları bır oyun oldugu için geçmiş ve maziye olan saygısından . bu kitle başka oyunlarda yok kıymetini bilin .
    bu döngü şöyle benım gözümde playerlerın huzuru ve keyfı yerınde lur - pus alışverişi yaparlar -ntt game kazanır- çalışan kazanır .herkes mutlu olur ....

evet sevgili arkadaşlar,

size bir cümle ile belirtmek istiyorum konunun özetini

Hiçbir sözleşme, taahhütnam vb. yasal mevzuatın üstünde olamaz.

tek cümlenin özeti: sözleşme de oyundan çıkarsanız 1milyon tl nizi alırım dese ve siz kabul etseniz dahi böyle bir hak iddaa edemez,
    sebebi ilgili yasada hükmü yoktur.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by teslaaa44 View Post
    Yav geçecen kardeşim bu olayı. Adamların şirketi Amerika üzeri. Oyuncuların %97 si Türk. Neden Türkiye cumhuriyetine gelir vergisi ödemiyorlar? Neden her npointin kdv ötvsini ödemiyorlar? Neden gelir vergisini ödemiyorlar o zaman derler adama.

Şirket Amerika üstü bi oyun şirketi. Türkiye’de ki ofisleri neden belli değil ? Neden ofis bilgilerini müşteri hizmetleri telefon numaraları yok ?

Herşey yasal dersiniz sözde yersen tabi geçeceksiniz kullanıcı sözleşmesini. Oyundan kaynaklı bi hata varsa da milletin premium pusunu seve seve telafi vereceksiniz.
    her biri var , ofis maslakta İstanbulda
    Vergisini de çatır çatır ödüyor
    Vergi ödememek gibi bir lüksleri yok , netten yaptığın her alışverişte , banka oyun iş vs ne olduğunu algılayıp zaten vergiyi kesip , kalan parayı oraya yönlendiriyor. Çok bilmişlik etme

Junior Member
    madde 6 nın son fırkasını tüketici mahkemesi anında yok sayar. Almadığın veya eksik aldığın hizmeti veya ayıplı maldan dolayı, sadece ve sadece üreticiyi sorumlu tutar. Sözleşmede bu şekilde yazması üreticinin haklı olduğunu asla göstermez. Mesela ; telefon hattı aldın ve alt yapıdan dolayı 10 gün telefon hattını kullanamadın. bu sorunun çözümü kullanıcının değil, servis sağlayıcının sorumluluğundadır ve hattını kullanamadığın her gün için servis sağlayıcı cezaya mahkum edilir. Sen sözleşmeyi canın istediğin gibi yazabilirsin. Önemli o sözleşmenin mevcut kanunlar önündeki geçerliliğidir. Google araştırırsan bununla ilgili dünya kadar emsal karar bulabilirsin.
    Sunucu saldırılarına gelince biraz önce telefon hattı örneğini zaten verdim. Bununla ilgili de bankacılık kanunu ile ilgili emsal kararları araştırabilirsin. Servis alt yapısını korumak, güncellemek tamamen servis sağlayıcının yükümlülüğündedir. Servis sağlayıcı bu durumlardan kaynaklanan tüm sorumluluğu kabul eder ve cezai yükümlülüklerini üstlenmek zorundadır.
    SONUÇ OLARAK NEREDEN BAKARSANIZ BAKIN, BUGÜN TİCARET MAHKEMELERİ VE TÜKETİCİ MAHKEMELERİ KARŞISINDA ''NTTGAME'' SUÇLU BULUNUR. SİZ İSTEDİĞİNİZ KADAR SÖZLEŞME YAZIN VEYA ÇİZİN. ÖNEMLİ OLAN SÖZLEŞMENİN KANUNLAR ÖNÜNDEKİ GEÇERLİLİĞİDİR.
    Last edited by zeykandil35; 03-28-2020 at 03:09 PM.