Page 3 of 73 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 722
    Senior Member
    Quote Originally Posted by San_fTL5zm1q View Post
    Herkesin 1 haftada 60 liraya yakın parası hiç olmuştur diye düşünüyorum.
    Oyuncuların hemen hemen hepsi pus eşyası çekmiştir bu karantina günlerinde farm atayım yada pk atayım veya exp kasayım diyerek.
    Ben bir farmerım gordion da oynuyorum çarım 77 level olacaktı bu sorun başlamadan önce.
    Fakat bu sorun başladıktan sonra çarımın yüzdesinde bi hayli düşüş oldu.
    Bir farmerın günde en az 50 m kasması gerekiyor ki kar edebilsin o dc premiumdan fakat bir haftadır oyunda yaşadığımız sıkıntılardan kaynaklı günde 30m kassakta dc paramızı çıkarsak diyoruz. Lakin o da olmadı.
    Pk atan arkadaşlarımız var onlarda aynı sorunu farklı bir boyutta yaşadılar, exp kasanlarda öyle.
    Sizin verdiğiniz 1. telafi ödüllerini ne düşünerekten verdiniz merak ediyorum.
    Sorun çözüldüğünde 2. telafi ödüllerinde pus eşyalarımızın giden günlerini verecek misiniz ?
    Aksi takdirde sizce yerimize kendinizi koysanız bu oyuna devam eder miydiniz ?
    240 lira verdiğimiz oyunda bir haftada 60 65 liramız hiç oldu?
    Asgari ücretle çalışan biri olarak bu benim bir günlüğüme geliyor, siz oynar mıydınız bu oyunu ??
    kardeşim oyun free to play sana kimse zorla al demedi o preyi hatırlatırım

böyle boş konusanlar çok alır alır adam sanamı sorcak model sen bak kendi zevkine adam para veriyosa kelemede yapar hayırdırlen teneke

Oyunu stabil hale sokmadan, tüm saldırı ve kalıntısı olan sorunlardan arındırmadan açmamanız dileğiyle.

İyi çalışmalar.

Junior Member
    Açıklamanızı çok merak ediyoruz bu kadar köklü geçmişi olan bir oyuna böyle devasa bir saldırı yapılıyor ve bu saldırıyı engelleyebilicek bir kapasite veya başka bir şey yok sadece yaptığınız iş mgame firma ne derse o yalanını bize sunmaktır siz bu oyun üzerinden bu oyunu oynayan Asil Türk gençliğini sömürmek için kurulmuş bir firmasınız .
    Last edited by Mequace; 03-28-2020 at 04:42 AM.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    2021 e doğru açılır inşallah

Junior Member
    ben herkesin hakkının yendiğinden bahsediyorum. Sen ise hala bilmişlik taslıyorsun, zorla al diyen olmadı zaten fakat oynayamadık anlıyor musun ?
    Oynayamayıncada ne oldu paramız boşa gitti ilerizekalı kardeşim.
    Oyunun aksaklığından kaynaklı senin benim yani bizim çektiğimiz pus eşyaları bir ascent sc ile geçiştirilecek mi ?
    Geçiştiriliyorsada gm lere soruyorum bir user olarak oynarlar mı ?
    Empati yapmalarını istiyorum yani yoksa sen yaşadığının, sana verilen müşteri memnuniyetinin farkında değilsin onu anlıyorum ben zaaten.

Quote Originally Posted by San_fTL5zm1q View Post
    ben herkesin hakkının yendiğinden bahsediyorum. Sen ise hala bilmişlik taslıyorsun, zorla al diyen olmadı zaten fakat oynayamadık anlıyor musun ?
    Oynayamayıncada ne oldu paramız boşa gitti ilerizekalı kardeşim.
    Oyunun aksaklığından kaynaklı senin benim yani bizim çektiğimiz pus eşyaları bir ascent sc ile geçiştirilecek mi ?
    Geçiştiriliyorsada gm lere soruyorum bir user olarak oynarlar mı ?
    Empati yapmalarını istiyorum yani yoksa sen yaşadığının, sana verilen müşteri memnuniyetinin farkında değilsin onu anlıyorum ben zaaten.
    Haklısın kardeş dün düşüne biliyonmu 6 dan beri bekliyoruz bi hafta sonu zaten oynuyoruz dogur düzgün oda bok oluyo nasıl bir oyun oldusa bu kadar paraya geldimi kurus eksik olsa alamazsın gm ulasmaya çalıssan ulaşamazsın ama bokunu cıkarıyolar ben bırakıcam bu oyunu hayatımda bu oyundan başka oyun oynamadım ama denicem

Senior Member
    bakım konusunu bile saatler sonra açıyor olmanız lakayıt bir tavırdır. son günlerde çok fazla güven kaybına sebep oldunuz. umarım bir çok sorunu çözmüş olarak açarsınız oyunu..

Junior Member
    Bu gidişle bugün de açılmayacak oyun dün saat 6 dan beri tam 15 saat olacak hayırlısı

9 gündür oyun stabil değil
    9 gündür 1 kere olsun şeffaf bir açıklama yapılmadı
    9 gündür sorunlar bitmedi
    Yarın 10. gün beyler, ve hala düzeleceğine dair içimizi rahatlatacak bir açıklama gelmedi
    Cidden kabak tadı vermeye başladı, yıl 2008 değil artık