Page 2 of 73 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 722
    Junior Member
    kolay gelsin inşallah lagsız bugsuz bir güncelleme sonrası olur

Junior Member
    saldırıların başladığı gün dc premium aldım ve 9 gündür dc yiyorum servere giremiyorum doğru düzgün oyun oynayamıyorum buna ascent sc event amblemle mi karşılık veriyorsunuz gerçekten çok saçma lütfen daha mantıklı hareket edin premium sürelerinin geri yüklenmesini istiyorum.

Junior Member
    Nickname
    GoneInsane
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

27 Mart 2020 - 18:00'da başlayan sunucu bakımı ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Bakımın tamamlanacağı süre ile ilgili henüz kesin bir süreç bulunmamaktadır.

Olası bir güncelleme durumunda gerekli bilgileri gerek buradan, gerek discord sunucumuz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Süreç boyunca gösterdiğiniz sabır için teşekkürler,

NTTGame||Knight Online Ekibi
    İyi forumlar

Biz oyuncuların düşündüğü telafi meselsi siz nasıl düşünüyorsunuz ?

Twich üzerinden bu konu hakkında bir açıklama bekliyor ve merak ediyoruz saldırı hafife alınıcak bir saldırı değildi

Junior Member
    Herkesin 1 haftada 60 liraya yakın parası hiç olmuştur diye düşünüyorum.
    Oyuncuların hemen hemen hepsi pus eşyası çekmiştir bu karantina günlerinde farm atayım yada pk atayım veya exp kasayım diyerek.
    Ben bir farmerım gordion da oynuyorum çarım 77 level olacaktı bu sorun başlamadan önce.
    Fakat bu sorun başladıktan sonra çarımın yüzdesinde bi hayli düşüş oldu.
    Bir farmerın günde en az 50 m kasması gerekiyor ki kar edebilsin o dc premiumdan fakat bir haftadır oyunda yaşadığımız sıkıntılardan kaynaklı günde 30m kassakta dc paramızı çıkarsak diyoruz. Lakin o da olmadı.
    Pk atan arkadaşlarımız var onlarda aynı sorunu farklı bir boyutta yaşadılar, exp kasanlarda öyle.
    Sizin verdiğiniz 1. telafi ödüllerini ne düşünerekten verdiniz merak ediyorum.
    Sorun çözüldüğünde 2. telafi ödüllerinde pus eşyalarımızın giden günlerini verecek misiniz ?
    Aksi takdirde sizce yerimize kendinizi koysanız bu oyuna devam eder miydiniz ?
    240 lira verdiğimiz oyunda bir haftada 60 65 liramız hiç oldu?
    Asgari ücretle çalışan biri olarak bu benim bir günlüğüme geliyor, siz oynar mıydınız bu oyunu ??

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Lanet olsun 2020 yılı seni hiç unutmayacağım.

Junior Member
    Nickname
    AujX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Merhaba arkadaşlar,

27 Mart 2020 - 18:00'da başlayan sunucu bakımı ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Bakımın tamamlanacağı süre ile ilgili henüz kesin bir süreç bulunmamaktadır.

Olası bir güncelleme durumunda gerekli bilgileri gerek buradan, gerek discord sunucumuz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Hiçbir saldırıya maruz kalmadan sorunu tamamlayıp açmanızı istiyoruz selametle

iyi forumlar

Senior Member
    bu kadar uzun bi resten sonra sorun düzelmez ise o zaman kyıamet koapacak galiba sıkıldık açılsın artık

Junior Member
    Nickname
    SensizQLmuyoR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Oyunu güncel hale getirmeden açmayın siz saygıdeğer nttgame staff yöneticileri saygılar

Merhaba arkadaşlar,

İlginize teşekkür eder gerekli açıklamaları twich üzerinden yapmanızı dilerim

İyi forumlar