Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Tebrik ederim. Destekliyorum.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Burdaki en büyük sıkıntı çıkıp açıklama yapılmıyor.Bir problem olduğunda Cumhur Başkanı bile konuşma yapabilirken bizim yönetimden eser yok.
    Yayın açın olası problemleri anlatın userlarla iç içe olun soruları cevaplayın yeter.Gmlerin sadece oyun içi yetkisi var ama teknik ekip olarak bir birleriyle iletişim içindeler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by XenfoAmgels View Post
    Burdaki en büyük sıkıntı çıkıp açıklama yapılmıyor.Bir problem olduğunda Cumhur Başkanı bile konuşma yapabilirken bizim yönetimden eser yok.
    Yayın açın olası problemleri anlatın userlarla iç içe olun soruları cevaplayın yeter.Gmlerin sadece oyun içi yetkisi var ama teknik ekip olarak bir birleriyle iletişim içindeler.
    Sunucu Bakımı 27-28-Mart-2020
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Verdiğin konuyu biliyorum net bir şey varmı yok.Açıklama var mı yok.Bu olayların ilk günü söyledim sizde en kötü stemko da pkserver açın daha önceki etkinlikler gibi millet full item pk savaş yapsın ko düzelince açsınlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by XenfoAmgels View Post
    Hepimizin en büyük sıkıntısı bu sanırım. Doğru frekansı yakalayamamak ve doğru iletişimi kuramamak. Bu konuda gerçekten adım atmaları gerekiyor artık. Dünya değişiyor, artık bütün firmaların en önemli basın-yayın mecrası sosyal medya, özellikle de oyun firmalarının! Belirli aralıklarla kısa bilgilendirme metinleri paylaşsalar, bu kadar abuk fikir kalabalığı olmayacak burada. Ancak bunca saattir tek bir bilgi verilmemesi akıl alır gibi değil. Arka planda çalışan bütün arkadaşların bi silkelenmesi gerektiğine inanıyorum. Bu tür durumlarda açıklama yapmaya MECBUR olduklarını birinin hatırlatması gerek sanırım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tam olarak iletişim sıkıntısı konusunda bahsettiğim şey bu işte. 10 saat önce bi açıklama yapılmış. Kusura bakmayın ama papağan gibi aynı şeyi tekrarlamak oluyor bu. 20 saati aşkın bir süredir devam eden bir bakım çalışmasında, en azından bir şeyler öngörülebilir. Yaptığınız işe saygı duyuyorum ve beklenecekse 3 günde bekleriz ancak aynı şeyleri tekrarlamak yerine, belirli aralıklarla burada oyunun açılmasını bekleyen insanlara doğru ve yapıcı bir dille gerekli açıklamayı yapmanız hem gereklilik, hem mecburiyettir. Sizden ricam, ekip olarak şu ciddiyetsiz ve umursamaz tavrınızı bir an önce terk etmenizdir. Bu açıklama gerekliliği ve mecburiyeti, sizin keyfinize göre yürümez, yürüyemez. Lütfen, birazcık kriz yönetimi ve iletişim konularında kendinizi geliştirin !