Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36

Thread: Nttnow

Junior Member
    Arkadaşlar başıma gelen birşey olduğu için yazıyorum bunu. Nttnow uygulamasına telefonunuz wifide bağlıyken kod gönderip deneyin.

Mobil bağlantı ile defalarca kod göndermeme rağmen uygulama içinde ki mesajlar düşmüyordu wifiden bağlandıktan sonra kodlar düştü.

Umarım faydası olur herkese iyi geceler.

benim wifi hep bağlı ama 2 gündür olmadı malesef sistemsel bir sorun sanırım

Junior Member
    Hafta sonu oldu icin kimse ilgilenmiyo kardes, önceki cevaplarinda onu söylemisdi. Bi cevap almak icin Pazartesini beklicez. @Gamesdepot Dedini yaptim Incognito yani gizli browserle denedim Ticket atmaya ama malesef ayni sonuc captcha gözükmiyo cohu zaman, gözüktünde de kabul etmiyo. Bu arada Google account la girmeye calisdimda buraya cevap bile yazmami izin vermiyo forum. Normal ID ve sifreyi girdimde ancak yazmami izin veriyo. Bu benim
    MEE6#4876 Discord Malesef ticket atamadim icin birsey de elimden gelmiyo

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mon_W657LatY View Post
    Hafta sonu oldu icin kimse ilgilenmiyo kardes, önceki cevaplarinda onu söylemisdi. Bi cevap almak icin Pazartesini beklicez. @Gamesdepot Dedini yaptim Incognito yani gizli browserle denedim Ticket atmaya ama malesef ayni sonuc captcha gözükmiyo cohu zaman, gözüktünde de kabul etmiyo. Bu arada Google account la girmeye calisdimda buraya cevap bile yazmami izin vermiyo forum. Normal ID ve sifreyi girdimde ancak yazmami izin veriyo. Bu benim
    MEE6#4876 Discord Malesef ticket atamadim icin birsey de elimden gelmiyo
    Google DNS yapar mısınız? 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 ardından Başlat > CMD yönetici olarak çalıştırınız. ipconfig /flushdns yazdıktan sonra farklı bir tarayıcı ile dener misiniz?

Junior Member
    Yaptim hebsini ilk basta Google Chrome da denedim simdi de Internet Explorer. her birinde denedikten sonra gene ayni sonuc en az 20 defa captcha codunu yazdim kabul etmiyo, dogru söylemem gerekirse kabul etmiyo degil yanlis veya dogru oldunu söylemiyo sadece yeni den siteyi baslatiyo. Yapacak birsey kalmadi artik kendi bilgisayarimda hatayi aricak degilim.

Bekliyelim pazartesi gününü GM 2 dk Discordan bana mesay atsin veya ben ona öyle haledelim yoksa bu is cözülmicek.

Tabikide anlayabiliyorum cok sorun yasaniyo suan, site saldiri altinda , programcilar bi yandan herseyi yeniliyo sistemde bilinmeyen hatalar olusuyo onun icin en dogrusu hic birsey olmuyorsa GM gelip manuel kabul etmesi.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Windows Güncellemeleriniz tam mı?

Bunu sorma nedenim; eğer güncellemeleriniz tam değilse, bazı sistemlerde captcha hatası verebiliyor.

Junior Member
    Son güncelemeyi 1.5 hafta önce yaptim ondan kaynaklanma imkani olabilirmi? ben ozaman bi updateleri yapim öyle denim. Tesekür ederim

Junior Member
    5 telefondan denedim yok, androidden iostan denedim yok olmuyo kafayı yicem

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mon_W657LatY View Post
    Son güncelemeyi 1.5 hafta önce yaptim ondan kaynaklanma imkani olabilirmi? ben ozaman bi updateleri yapim öyle denim. Tesekür ederim
    Eğer yine olmaz ise, mobil bağlantı kullanarak, telefonunuzdan giriş yapmayı denemenizi isteyeceğim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pikapika48 View Post
    5 telefondan denedim yok, androidden iostan denedim yok olmuyo kafayı yicem
    CE1001 hatası mı alıyorsunuz? Eğer belirttiğim hatayı alıyorsanız, teknik ekip bu konuyu çözümlemeye çalışıyor.