Results 1 to 2 of 2

Thread: Dc sorunlari

Junior Member
    Nickname
    Garezm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Dc sorunlari

arkadaş oyunu 1 -- 1.5 haftadır bize zindan ettiniz lütfen artık düzeltiyor musunuz napıyorsunuz yapın artık dc yemekten zevk almaya başladım o derece yani istemsizce gülüyorum hangi firma bu kadar ihmalkarlık yapabilir nereden geliyor bu güven anlamıyorum insanlar Knight yerine bir alternatif bulsa ne yapacaksınız gerçekten merak ediyorum. böyle bir şey olamaz yani. öyle bir oyun ki Trade açtırmak için insanlardan para yatırmasını istiyor gel gör ki 1 saat oyunda bile duramıyoruz. herkes görevini yeterince bildikten sonra bence bu sorun çözülür diye düşünüyorum. sonuçta teknik ekip olsun bu olsun insanların çektiği cashlerle maaş alıyor. onların görevi de playerlerin bu oyunu sıkıntısız oynaması için gerekli önlemleri almaktır. biz neden ortalama 1 haftadır saçma sapan sorunlarla uğraşıyoruz. bu sorunlar başladı başlayalı foruma hiç birşey yazmadım ama artık GINA GELDİ Haberiniz olsun. akşam pazar koyuyorum sabah dc oluyor oyuna giriyorum yarım saat sonra dc oluyorum adını Knight değil de GAME OF Disconnect falan yapın

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bağlantı sorunları hakkında çalışmalar devam etmektedir. Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

[DUYURU] Bağlantı Sorunları Hakkında