Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    Aciklama yapmaktan acİzler

Junior Member
    Ya uzun zamandir bende oyunu birakmistim su illet olmasaydi bu oyuna tekrardan devam etmezdim pvp serverlar bile bu uskodan daha anlayisli ve daha ilgililer keske buraya baslayacagima pvp serverlara girseydim buraya harcadigim parayi onlara yatirim yapsaydim aslan gibi oyun oynamis olurdum valla bizim eşşekligimiz bir yandan adamlar gözümüzün içine baka baka siz malsiniz diyorlar 11 gundur yeni servere kayit olamadigimi yazmisim bana yazdiklari cevap kaydiniz gerceklesti ama hala sms olayini cozemedim destek servisine ticket atin diyorlar keske bu corona sizlerede vursada bu kadar insanin hakkina goz dikmenizden cezanisizi bulsaniz .....

VİRÜS BULAŞMİŞ İLAÇLİYORLAR:d

Senior Member
    saat 16:12'de açılacak büyük ihtimal. Uzun süren bakımlar genelde bu saatte açılıyor.

Bu haftabaşında oyuna başladım. 3200 cash satın alıp Premium ve pus itemi aldım.Dc sorunu olduğu için bir haftalık oyun süresince oyun saatlerimi toplarsam ancak bir gün oynayabildim. Şimdi de güncelleme ve bakım yapılıyor. Dün akşamdan beri 21 saat oldu oyuna erişim yok. Oyunu oynayamıyoruz böyle giderse de saçma hatalar ve disconnect sorunları yüzünden oynayamayacağız.

Junior Member
    oyun ne zaman açılır bilgi ver nttgame

TARİH 28.03.2020 Saat : 22:44
    OYUN AÇILDI FAKAT BİR SORUN VAR DC PRE KALAN SÜRE 27 GÜN GÖZÜKMEKTEDİR
    3 GÜNLÜK TELAFİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Telafiler konusunda henüz tarih yoktur tüm sorunlar çözüldükten sonra büyük kapsamlı telafi yapılacaktır.