Page 7 of 14 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 135
    Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Böylesine ciddi bir durum varken ve durum her geçen dakika daha da kötüye giderken sokağa çıkma yasağı ilan edilse neden edildi diye tepki verecek kimse olmaz. Zaten bugüne kadar yasak gelmediği için bu durumu yaşıyoruz.
    Günlük ev geçindiren gençler ailesine bakan durumu kötü olan insanlar Devlet destek olacağına garanti versin ben kabul ederim.Ama sen otobüs firmalarına koltuk sayısını yarı yarıya düşür dersin köprü ve geçişleri tam parasını almaya devam edersin oluyo mu böyle

Yani demem o ki Bizim ekonomi bu durumu pek kaldıracağını sanmıyorum umarım vardır bi önlemleri bi dayanakları.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Böylesine ciddi bir durum varken ve durum her geçen dakika daha da kötüye giderken sokağa çıkma yasağı ilan edilse neden edildi diye tepki verecek kimse olmaz. Zaten bugüne kadar yasak gelmediği için bu durumu yaşıyoruz.
    Haluk abi senden de böyle bir açıklama bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=WjiYSTSgQfs
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Adamı düşünmeye sevk etme maaşını kestiriceksin birazcık anlayışlı ol

Quote Originally Posted by carpatiaaa18372 View Post
    Bu sorunlarin yasanmasinda ve duzeltilmesinin gec kalinmasindaki sorumlular kimler ise gorevlerinden alinmalilardir.

Aman diyim ben bu cümleyi discorddan yazdığım için banlandım keyfe keder seni de silivriye yollamasınlar, soğuktur şimdi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Alt_qEl34PMG View Post
    Aman diyim ben bu cümleyi discorddan yazdığım için banlandım keyfe keder seni de silivriye yollamasınlar, soğuktur şimdi.
    Arkadaşlar bu bir OYUN , OYUN vakit geçirmek eğlenmek için oynanır. Evet hataları olabilir fakat geçmişte böyle şeyler yaşandığında kayıp gün kadar swicth pre ve pus itemı yollanmıştı tekrar yapacaklardır zararınız karşılanır yani az sakin olun

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Haluk abi senden de böyle bir açıklama bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=WjiYSTSgQfs

Bu hastalığa karşı elimizde güçlü bir koz var. O da yakalanmamak. Ben de diyorum ki bu oyunda elimizde güçlü bir koz var o da dc olmamak haha
    Tüm yorumları okumamışsın bak, gözden kaçırmışsın
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

bir sağlıkçı olarak yarın nöbete gideceğim ve çarı pazara atıp uyumayı düşünüyordum kı saatlerdır hala oyunun kapalı oldugunu farkettım. telafı paketı gelene kadar elımızdekı pre bitti. yenısını çeksek ne zaman oyun duzelecek orasıda meçhul. hayır kafa dağıttığımız bir yer vardı izole durumda kendımızı eğlendırdıgımız oranında içine edildi ne yazıkki. biz sizin için sahadayız ama siz ne yazıkki daha da geciktiriyorsunuz işlerinizi. ıyı geceler

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Bu oyuna karşı elimizdeki en güçlü koz oyunu kaldırıp bir daha oynamamak.. Ama malesef premium aldık para verdik, kendimi müteahhit tarafından dolandırılmış vatandaş gibi hissediyorum bir hiçe para verdim resmen

Senior Member Nyyd's Avatar
    Tüm yorumları okumamışsın bak, gözden kaçırmışsın
    Tüh !

O zaman size bu gelsin abim ;

https://www.youtube.com/watch?v=mbeg0CaCYl8
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    takip ediyorum da sürekli bir politika peşindesin sürekli herşeyi politikaya çekip kargaşa çıkarıyorsun adam güzelce bir şey sormuş.Oyunu oynayan herkesin merak ettiği şeyi sormuş.İnsan gibi cevaplamıyacaksan konuyu saptırıp politakaya çekme lütfen burası politika formu değil sende politaka formunda yönetici değilsin.oyun formunda yöneticisin yakışmıyor bu şekilde davranışlar.sürekli her konuda işi politakaya bağlamayı bırak lütfen