Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUGYA_1 View Post
    menkar kardeşime katılıyorum bu nasıl iş bi oyuna sahip çıkamadınız.ddos saldrısı deyıp oyunu rezıl etmek de ne bıleyım.sonra dalga gecer gıbı telafı ürünleri insan premıum veya cash dagıtır
    ddos olduğu ne malum ki ? güncelleme yaparken birşeylerin bozulmadığını kim garanti edebilir ? madem sunucunda böyle sorun var premium alan oyuncuya uyarı ver deki bak kardeşim premıum alıyorsun ama oyuna giremeyebilirsin sunucularımız 1 haftadır sıkıntılı vs vs yaz sorunu.. para odaklı olmasınlar biz keriz miyiz emeğimizi bir hiç uğruna harcıyoruz

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BoeingTripleSeven View Post
    Hayatımızda bir daha muhtemelen bulamayacağımız bir zaman dönemimde oyuna başlıyım biraz oyniyim dedim premium aldım 1 saat sonra oyun gitti.
    birde ödül olarak lunar tatto veriyorsunuz bu ne demek şimdi allah aşkına premium saatimi geri istiyorum sorun tamamen oyun kaynaklı.
    mümkünse alsınlar premiumu paramı geri ödesinler ürün iadesi sürecinden yararlanmak istiyorum . bunu yapabilirler mi ?

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by andro_mc View Post
    git yat uyu ne edecen sen gibi R yapan bir ton adam var
    R yapmak mı ? 1 sene aradan sonra 1 aylığına geri döndüm oyuna halı hazırda charım var zaten kendi hesabım istediğim zaman oynarım istediğim zaman bırakırım. ve ben bu oyuna emeğimi paramı zamanımı veriyorsam da bunun kötü yanlarını eleştiririm.. R yapmak sadece bağımlı olan ve ses çıkarmaktan korkanların işidir.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by andro_mc View Post
    R yapmak mı ? 1 sene aradan sonra 1 aylığına geri döndüm oyuna halı hazırda charım var zaten kendi hesabım istediğim zaman oynarım istediğim zaman bırakırım. ve ben bu oyuna emeğimi paramı zamanımı veriyorsam da bunun kötü yanlarını eleştiririm.. R yapmak sadece bağımlı olan ve ses çıkarmaktan korkanların işidir.

Sanırım tüketici hakları mahkemesi bu konu ile ilgilenebilir. çünkü ortada bir mağduriyet var oyun online olduğu sürece giriş önceliği kazanmak için para ödeyip premium almışsınız ancak oyun açık değil ve satın aldığınız ürünü kullanamıyorsunuz, bu durumda mağdur durumdasınız.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    site arada bir 502 hatasına düşüyor oyun desen 10061 hatasından girilmiyor, premiumun ilk 8 saati bitti ama oyunu toplamda 10 dk oynayamadım

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Dc pre Sarı Peri Pet Vipkey Magic Bag aldık servere başladık tam ama 1 haftanın 5 günü amk oyunu kapalı. Koxper olsa anında patlatırsınız ama ucu userlere dokununca ne bir açıklama var ne acele var. Oyun açıkları oyuncu lehine olunca gece 4 te bakım olur ama aleyhine olunca senelerce gider. Yapamıyorsanız siktirin gidin Türkiye pazarından. Bi ton para veriyoruz oyuna giremiyoruz sonra 3 tane bdw kağıdı ile telafi ödülü diosunuz. Alın ödülleri sokun pusunuza. Sokarlar böyle işe ya

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Akşam 18.00'dan beri bakım devam ediyor sorunların çözülmesi için çalışmalar devam ediyor en kısa sürede çözülmesi beklenmektedir.

Banned
    Alamadığın hizmetin bedelini iade edilmeli.

Tags for this Thread