Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad

Angry Karantina günlerimde en büyük hatam oyuna dönmekti sanırım

Uzaktan çalışmaya başladık, bende 1 yıl önce ara verdiğim oyuna tekrar başlamak biraz vakit geçirmek istedim. hali hazırda +80 charım vardı zaten, ona premium alıp oyuna katıldım. ama en büyük hatam sanırım o kadar süre sonra tekrar oyuna dönmem oldu. Umarım ilerleyen süreçte problemler çözülür de benim de düşüncelerim olumlu yönde değişir

Senior Member Logades's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    bu dönemde en çok premium alıp oyuna cash harcayan oyuncu sayısının artması fırsat bilip yapılan bir şey olabilir boşa gitmesini sağlayıp tekrar aldırmak gibi.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Procyon_Menkar View Post
    Uzaktan çalışmaya başladık, bende 1 yıl önce ara verdiğim oyuna tekrar başlamak biraz vakit geçirmek istedim. hali hazırda +80 charım vardı zaten, ona premium alıp oyuna katıldım. ama en büyük hatam sanırım o kadar süre sonra tekrar oyuna dönmem oldu. Umarım ilerleyen süreçte problemler çözülür de benim de düşüncelerim olumlu yönde değişir
    Bu oyun ne sorunlar gördü hepsini çözdüler Uzun da sürse kısa da çözüldü. Çözülecek ve telafilerde 10 ar gün premiumlar kanatlar periler tatmin edici şeyler verilecek buna inanın.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Logades View Post
    bu dönemde en çok premium alıp oyuna cash harcayan oyuncu sayısının artması fırsat bilip yapılan bir şey olabilir boşa gitmesini sağlayıp tekrar aldırmak gibi.
    Şaka yapıyorsun sanırım ? Saldırıyı yapan şahıs oyuna darbe vurup oyuncuları soğutacak en güzel zaman olduğunu düşündüğü için bu sırada saldırmış olmasın ?

+1 sonuna kadar katılıyorum, imzamı atıyorum. Duruma benzerim ben de.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Logades View Post
    Evet benimde böyle düşüncelerim var. çünkü bu oyuna para harcayan birisi tadına varamazsa bir daha para verir. kendimden biliyorum eskiden bağımlı gibi oynardım sürekli para harcardım. ama artık vakit geçirmek amaçlı takıldığım için daha mantıklı yaklaşıyorum.

+1 sonuna kadar katılıyorum, imzamı atıyorum. Duruma benzerim ben de. 1 haftada yaklaşık 1000 TL'lik pus vs. şeyler aldım, premium çektim. Ama yatırdığıma o kadar pişmanım ki. Para mühim değil, gitsin sorun yok fakat cebimizden emeğimizi verip, bir şeyler satın alıyoruz, karşılığında bu oluyor. Üstelik günlerimizi eve verdiğimiz bu zamanda böyle. Oyunun insanlar evdeyken bolca etkinlik yapması, kampanya düzenlemesi gerektiği yerde sunucular kapalı. Bakın bu kapanma suçu NTT Game'in olmasa dahi bu sorunu çözememe işlevi NTT Game'e yazar. Yapımcısı ile birlikte milyon dolarlık şirket, uzay çağında bu tarz sorunları çözemiyorsa bu işi yapmamalı.

Velhasıl kelam umarım, süreç çok uzamadan artık sona erer ve bizi böyle boş beleş şeyleri düşündürtmekten vazgeçerek, hayatımızdaki normal sorunlarla ilgilendirmekle baş başa bırakırlar. Saygılarımla.
    Last edited by WOCSirius; 03-27-2020 at 07:25 PM.

Junior Member
    menkar kardeşime katılıyorum bu nasıl iş bi oyuna sahip çıkamadınız.ddos saldrısı deyıp oyunu rezıl etmek de ne bıleyım.sonra dalga gecer gıbı telafı ürünleri insan premıum veya cash dagıtır

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WOCSirius View Post
    +1 sonuna kadar katılıyorum, imzamı atıyorum. Duruma benzerim ben de. 1 haftada yaklaşık 1000 TL'lik pus vs. şeyler aldım, premium çektim. Ama yatırdığıma o kadar pişmanım ki. Para mühim değil, gitsin sorun yok fakat cebimizden emeğimizi verip, bir şeyler satın alıyoruz, karşılığında bu oluyor. Üstelik günlerimizi eve verdiğimiz bu zamanda böyle. Oyunun insanlar evdeyken bolca etkinlik yapması, kampanya düzenlemesi gerektiği yerde sunucular kapalı. Bakın bu kapanma suçu NTT Game'in olmasa dahi bu sorunu çözememe işlevi NTT Game'e yazar. Yapımcısı ile birlikte milyon dolarlık şirket, uzay çağında bu tarz sorunları çözemiyorsa bu işi yapmamalı.

Velhasıl kelam umarım, süreç çok uzamadan artık sona erer ve bizi böyle boş beleş şeyleri düşündürtmekten vazgeçerek, hayatımızdaki normal sorunlarla ilgilendirmekle baş başa bırakırlar. Saygılarımla.
    biz ödemeyi ntt ye yapıyoruz şu oyunu oynamak için, ama verdiğin paranın karşılığını alamayınca insan kendisini keriz yerine konmuş gibi hissediyor. bir hizmet veriliyorsa bunun bedeli istenir bu çok normal, bende harcadığım paradan yana canımı sıkmıyorum. Parayı harcayıp karşılığında bir hiç ile karşılaşınca canım sıkılıyor. girip eğlenmek biraz vakit geçirmek için zevkime harcadığım paraya bile pişman oluyorum.

Hayatımızda bir daha muhtemelen bulamayacağımız bir zaman dönemimde oyuna başlıyım biraz oyniyim dedim premium aldım 1 saat sonra oyun gitti.
    birde ödül olarak lunar tatto veriyorsunuz bu ne demek şimdi allah aşkına premium saatimi geri istiyorum sorun tamamen oyun kaynaklı.

Tags for this Thread