Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    Bu oyun ne sorunlar gördü hepsini çözdüler Uzun da sürse kısa da çözüldü. Çözülecek ve telafilerde 10 ar gün premiumlar kanatlar periler tatmin edici şeyler verilecek buna inanın.
    BDV kağıdı kafası mı bu?

24 saati geçti bir bilgilendirmede yapılmıyor en azından tahmini bir zaman söylense ona göre hareket etsek
    ayrıca premium süreleri telafi edilmeli

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BoeingTripleSeven View Post
    24 saati geçti bir bilgilendirmede yapılmıyor en azından tahmini bir zaman söylense ona göre hareket etsek
    ayrıca premium süreleri telafi edilmeli
    sizinle aynı mağduriyeti yaşıyorum 2006 dan beri oynarım şu oyunu 14 yıl geçti aradan, oyun neredeyse tamamen aynı hiç değişmedi hiç gelişmedi. Biz ön plandan arayüzü gören insanlarız sadece oynarız arkasındaki yazılımı teknolojiyi bilmeyiz. çünkü user ız ... ama şuan gördüğüm kadarıyla arka planda da pek bir iyileştirme yapılmamış geliştirilmemiş güvenlik önlemleri alınmamış.. sözde bir ddos saldırısı var deniyor ama ne kadar doğru bilinmiyor.. 20 yıl önceden kalan saldırı metodu gerçekten bu oyunu durma noktasına getiriyorsa, daha yeni yöntemler denense oyun komple çöker.. Hesap bilgilerimin güvende olup olmadığını nerden bileyim peki ? charım soyuldu charım hacklendi diye konular görüyordum ihtimal veremiyordum ama sanırım o tarz söylenenlerin de haklılık payı var.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    oyun geldi ve yine 10061 hatası veriyor ??

Tags for this Thread