Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Attığım ticketi tamamen okumayan Yetkililer!

Bu arada yediğim ban haksızdır, bana boss lure yapana ben de yaptım ve ban yedim o sahsiyet ana avrat sovmesine ragmen ban yemedi. Küfür ksclerini de attim.

Attigim 3. Ticketta aynen şunu yazdım;

Banım tam olarak ne zaman açılacak 3 gün yedim ama saat kaçta yedim vs. bilgisi yok.
    2 Gün geçti, insiyatif olarak bugün açsanız zaten ne farm yapabildik ne başka bir şey DC Pre, Peri, VIP key hepsi boşa gitti bari şuan start yeni geldi gelmişken girip farm yapabilsek..

Aldığım cevap;

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu konuyla ilgili gerekli bilgilendirme tarafınıza önceki biletlerinizde yapılmış ve biletiniz için çözüm sağlanmıştır. Yapılan incelemeler doğrultusunda hesabınızı yeniden kullanıma açamadığımız için üzgünüz. Lütfen bunun size verebileceğimiz son bir yanıt olduğunu anlayınız.

Bilmenizi istiyoruz ki destek sistemi sizlere sunduğumuz bir ayrıcalıktır ve bunu suistimal etmek gelecekte destek hizmetlerinizden mahrum edilmenize neden olabilir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen 5 dakikanızı ayırarak Kullanıcı Sözleşmemize göz atınız:

http://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement

Gerekli bilgilendirmelerin yapılmış olması nedeniyle biletiniz kapalı konuma getirilmiştir.

Farklı bir sorunuz olduğunda bizimle yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ancak aynı konuyla ilgili bilet göndermek sonucu değiştirmeyecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

2 soru soruyorum sadece bir tanesine cevap veriliyor. Biz adam yerine neden konulmuyoruz? Daha attigimiz ticketlardaki resimleri bile kontrol etmiyorsunuz. Yetkiyi ya Ehline verin ya da vermeyin lütfen. Ticketi okumaktan acizseniz bu işi daha iyi yapacak insanlara bırakın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yaptığınız eylemden dolayı aldığınız cezanın düşürülmeyeceği veya iptal edilmeyeceği biletinizde size iletilmiş. Muhtemelen yeniden bilet atmışsınız ve yeniden aynı cevabı almışsınız.

Küfür ve raporlama konusuna gelirsek de birisi oyun kurallarını ihlal ediyorsa Cheat Reports kısmına iletmeniz gerekiyordu. O yaptı ben de yaptım derseniz ceza almanız kaçınılmazdır. Ayrıca küfrün cezası ban değildir, lütfen oyun kurallarını gözden geçirerek şikayet etmek istediğiniz kanıtları söylediğim kanala iletiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Hocam Siz demi okumadiniz yoksa benim zekamda bir sorun mu var. Bakin diyorum ki Banım tam olarak ne zamam acilacak saat kacta yedim diyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bellum3535 View Post
    ban politikasında küfür sebebi 3 ile sınırsız gun arası GM insiyatifinde ban dıyor ama ben mı yanlıs okudum
    nerden okudun 3 günlük hesap susturulması yazıyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yaptığınız eylemden dolayı aldığınız cezanın düşürülmeyeceği veya iptal edilmeyeceği biletinizde size iletilmiş. Muhtemelen yeniden bilet atmışsınız ve yeniden aynı cevabı almışsınız.

Küfür ve raporlama konusuna gelirsek de birisi oyun kurallarını ihlal ediyorsa Cheat Reports kısmına iletmeniz gerekiyordu. O yaptı ben de yaptım derseniz ceza almanız kaçınılmazdır. Ayrıca küfrün cezası ban değildir, lütfen oyun kurallarını gözden geçirerek şikayet etmek istediğiniz kanıtları söylediğim kanala iletiniz.
    ban politikasında küfür sebebi 3 ile sınırsız gun arası GM insiyatifinde ban dıyor ama ben mı yanlıs okudum

Senior Member
    Quote Originally Posted by bellum3535 View Post

Junior Member
    3 gün susturulma olarak geçiyor küfür, ben diyorum ki saat kaçta ban yedim ve hangi tarihte. Zor olmamali cevap vermek buna.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikası

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    ben ordan okudumda arkadaş nerden okumuş onu soruyom