Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Burada açılan binbir konuya, binbir soruna sanki sosyal hayatlarında başka dertleri yokmuş gibi tabiri caizse Hızır gibi yetişen, yedikleri o kadar küfüre, hakarete ve eleştiriye rağmen kibarlıklarından, nezaketten ve görevini yapmaktan ödün vermeyen, gece gündüz bizlerin sorunları ile ilgilenmek için burada bizlerin kahrını çeken, müthiş bir özveri ile çalışan, aynı zamanda saldırıların yoğun olduğu şu dönemde krizi müthiş bir şekilde yönetebilen, herkese tek tek cevap veren sayın Nttgame Forum moderatörlerine ben; tüm oyuncular adına teşekkürlerimi sunarım.

Covid-19'un yayıldığı ve insanların kendini evinde izole ettiği bu sancılı ve sıkıntılı günlerde bizlerin sorunlarına, dertlerine merhem oldukları için balkonlarda kalabalık bir şekilde olmasa da kendi evimde, bilgisayarımın başında tüm oyuncular adına kendilerini ciddi bir şekilde alkışlıyorum.

Bakın bu yapılan kolay bir iş değil değerli arkadaşlar. Dünyanın en zor işi insanlarla uğraşmaktır ve burada binlerce, her şehirden oyuncu tipi mevcut. Hile açıp ban yediği için gelip küfür eden mi ararsın, suçlu olduğu halde suçsuzmuş gibi ve kendini buna inandırarak moderatörleri meşgul eden ve forumu kirleten mi ararsın, iftira atanı mı ararsın, moderatörler yardım ettiği halde nankörlük yapanı mı ararsın her şey var.

Oyun ve oyuncu adına kutsal olarak nitelendirilebilecek bu görevde bunlara tahammül etmek son derece zordur. Bundan mütevelittir kendilerini can-ı gönülden tebriğimiz. Zira bu işi herkes yapamaz.
    Bu iş için özverili, ciddi, sükunetli, saygılı, kibar, çalışkan, zeki olmak gerekir. Bu bahsi geçen niteliklerin bir tanesinin bile eksik olduğu bir moderatör göremiyorum bu forumda ki uzun senelerdir buradayım.

Keşke ben de bu nitelikleri taşıyabilsem de kendini bu oyun ve forumu için adayabilsem, bu işi görev edinebilsem...
    Konuyu fazla uzatmadan, velhasıl-ı kelam; burada size karşı yapılan tüm haksızlıklar ve yanlışlar için ben onlar adına sizden özür diliyorum ve bize her şeye rağmen sunduğunuz sonsuz hizmetiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.
    Esenle kalın, sağlıcakla kalın...
    Merhabalar, amoralistflozof,

Evet, bu işi gönüllü olarak yapıyoruz. Biz de diğer oyuncular gibi bu oyuna gönül verdik ve mod ekibinin tamamı oyunu oynayan oyunculardan oluşuyor. Problem yaşayan tüm oyunculara kişi ayırmaksızın yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kendimize ayıracağımız zamandan, ailemizle geçiriceğimiz vakitten kısıyoruz, bu zor günleri hep birlikte atlatmaya çalışıyoruz. Sanırım gönül vermek böyle bir şey.

Yazınızı okuduğumda tüm samimiyetimle söylüyorum ki gerçekten mutlu oldum. Diğer moderatör arkadaşlarım da bu konuyu gördüklerinde mutlu olacaklarını düşünüyorum.

Forum moderatörü olunduğunda, bizden istenen neyse onu uyguluyoruz ve bu nedenden dolayı, çoğu oyuncu moderatörleri sevmez. Ama yapacak bir şey yok. Kurallar neyse onu uyguluyoruz. Onun için de üzgünüm. Yaptığımız her eylemi gm ekibine de bilgi veririz. Canımızın istediği gibi hareket etmiyoruz.

Ben aynı zamanda yayın yapan birisiyim. Bunu artık; forumu ve twitch takip eden çoğu oyuncu biliyor. Beni destekleyen ve izleyen takipçilerim şunu soruyorlar : "5 gün oldu hâlâ yayın açmıyorsun?" gelen mesajların yoğunluğu neticesinde duyuru da yaptım.

Verdiğim cevap da şudur : "Oynadığımız Knight Online'da yaşadığımız bir problem var, hizmetler doğru çalışmıyor. Bir çok oyuncu dc olurken, ben oyuna girip yayın açamam. Yaşanan bu problemler düzelene kadar yayın açmak istemiyorum. Bu bana doğru gelmiyor. Yayın açıp; gülüp, eğlenemem, bir oyuncu olarak içim rahat etmiyor. Umarım tez zamanda problemler çözümlenir. Biz de kaldığımız yerden devam ederiz." dedim.

"Yayıncılık hayatım benim kendime ayırdığım zamanlardan biridir." İşte bu yüzden bu detayı belirtmek istedim. Yukarıda kendimize ayırdığımız zamandan kısıyoruz dediğim için bu açıklamayı yaptım. Reklam yapıyor diye düşünenler bile olacaktır; ancak reklam yapmaya ihtiyacım yok

Oynadığımız oyunun oyuncu kitlesini biliyoruz sonuçta, bu düşünce kesin olacaktır

Bu zor süreci hep birlikte atlatacağız inşallah. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın.

Edit : Ücretli çalışan değiliz. Tamamiyle gönüllü olarak yardımcı oluyoruz.

Junior Member
    Yanlış anlama da müşteri de müşteriliğini bilecek. Hiçbir müşteri hor davranamaz, küfredemez.
    seni maç izlerken bir hakemin yaptığı yanlışda sen hastayken yanlış tedavi uygulandığında vb.vb.vb seni izlemek isterim

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yanlış anlama da müşteri de müşteriliğini bilecek. Hiçbir müşteri hor davranamaz, küfredemez.
    kesinlikle doğru bazen müşteri olduğumdan utanıyorum, sonuçta onlar da görevini yapmaya çalışan personel. misal hangi kasiyer ister ekranı donsun kapansın işlem alamasın. insandaki çalışma sevgisini motivasyonu kırmaya da gerek yok eminim ki onlar da zevk almıyorlardır sabahın köründe kalkmaya swyi doğrultmaya

Senior Member Nyyd's Avatar
    Hepsi görevini layığı ile yerine getiriyor.Cevap vermedikleri konu hakkında bile aralarında konuşuyorlar. Ama benim favorim Scorpion ve Alonso ^^
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    Quote Originally Posted by canoncuyuk View Post
    kesinlikle doğru bazen müşteri olduğumdan utanıyorum, sonuçta onlar da görevini yapmaya çalışan personel. misal hangi kasiyer ister ekranı donsun kapansın işlem alamasın. insandaki çalışma sevgisini motivasyonu kırmaya da gerek yok eminim ki onlar da zevk almıyorlardır sabahın köründe kalkmaya swyi doğrultmaya
    arkadaşım 1 kişi 2 kişi etmiyo burda küfür falan filan ki bende etmiyorum . Lakin burda binlerce küfür ediliyoki bi sıkıntı var demekki bu sıkıntılar modaratörlerin filan ilgisi yok zaten (onların ilgisi var diyen zaten velettir ) ama adam bu oyunun müdürünü ceo sunu filan göremediği için içini forumlarda boşaltma gereği duyuyo bu da burda ekmek yiyen madaarötörler falan etkileniyo onun için kafanızı takmayın küfür yemiş falan filan diye onlara yapılan hakaret deildir bunlar ...

Senior Member
    Bu konuyu açan kişi %99.9 Yetkili birinin yan charı

Sadece 1 moderatör var GamesDepot diğerleri sadece konu, post silmeye yarıyor.

Ek olarak forumda moderatörlerin konu seçme gibi bir alışkanlığı var. İşlerini gönüllü yada ücretli ne yapıyorlar bilmiyorum ama konu seçtikleri bariz.

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Burada açılan binbir konuya, binbir soruna sanki sosyal hayatlarında başka dertleri yokmuş gibi tabiri caizse Hızır gibi yetişen, yedikleri o kadar küfüre, hakarete ve eleştiriye rağmen kibarlıklarından, nezaketten ve görevini yapmaktan ödün vermeyen, gece gündüz bizlerin sorunları ile ilgilenmek için burada bizlerin kahrını çeken, müthiş bir özveri ile çalışan, aynı zamanda saldırıların yoğun olduğu şu dönemde krizi müthiş bir şekilde yönetebilen, herkese tek tek cevap veren sayın Nttgame Forum moderatörlerine ben; tüm oyuncular adına teşekkürlerimi sunarım.

Covid-19'un yayıldığı ve insanların kendini evinde izole ettiği bu sancılı ve sıkıntılı günlerde bizlerin sorunlarına, dertlerine merhem oldukları için balkonlarda kalabalık bir şekilde olmasa da kendi evimde, bilgisayarımın başında tüm oyuncular adına kendilerini ciddi bir şekilde alkışlıyorum.

Bakın bu yapılan kolay bir iş değil değerli arkadaşlar. Dünyanın en zor işi insanlarla uğraşmaktır ve burada binlerce, her şehirden oyuncu tipi mevcut. Hile açıp ban yediği için gelip küfür eden mi ararsın, suçlu olduğu halde suçsuzmuş gibi ve kendini buna inandırarak moderatörleri meşgul eden ve forumu kirleten mi ararsın, iftira atanı mı ararsın, moderatörler yardım ettiği halde nankörlük yapanı mı ararsın her şey var.

Oyun ve oyuncu adına kutsal olarak nitelendirilebilecek bu görevde bunlara tahammül etmek son derece zordur. Bundan mütevelittir kendilerini can-ı gönülden tebriğimiz. Zira bu işi herkes yapamaz.
    Bu iş için özverili, ciddi, sükunetli, saygılı, kibar, çalışkan, zeki olmak gerekir. Bu bahsi geçen niteliklerin bir tanesinin bile eksik olduğu bir moderatör göremiyorum bu forumda ki uzun senelerdir buradayım.

Keşke ben de bu nitelikleri taşıyabilsem de kendini bu oyun ve forumu için adayabilsem, bu işi görev edinebilsem...
    Konuyu fazla uzatmadan, velhasıl-ı kelam; burada size karşı yapılan tüm haksızlıklar ve yanlışlar için ben onlar adına sizden özür diliyorum ve bize her şeye rağmen sunduğunuz sonsuz hizmetiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.
    Esenle kalın, sağlıcakla kalın...
    Oyun kaç aydır leş gibi, neyini kutlayacağız?

Quote Originally Posted by StaticVoid View Post
    Oyun kaç aydır leş gibi, neyini kutlayacağız?
    Bu süreçteki soğukkanlılıklarını ve bize karşı olan tutumlarını...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    2 eksik drop alınca soluğu forumda alıyosunuz dc pre bozukmu diye konu açarsan silerler tabi bu gece 21de ntt modlarını alkışlıyoruz
    2 eksik drop alınca konu açmıyorum bugün öğleden sonra yaptığım farmda drop neredeyse gelmediğini belirttim ki drop gelsin diye parası ile Premium alıyorum ayrıca sorduğum soru şu burası bir tartışma platformu ve bu bölümün başlığı ''GENEL TARTIŞMA BÖLÜMÜ '' Burada açılan başlığın neden ve hangi gerekçe ile kapatıldığını öğrenmek istiyorum diyorum bu sanırım en doğal hakkım küfür hakaret farklı birsey benim söylediğim şikayetim farklı bir şey

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    2 eksik drop alınca soluğu forumda alıyosunuz dc pre bozukmu diye konu açarsan silerler tabi bu gece 21de ntt modlarını alkışlıyoruz
    ama dc prenin gerçekten bozuldugu yerler var . sglerde presiz inventory yarım saate doluyor preli de yarım saatte doluyor, presiz 1 saatte 1 bus alıyorum preli 1.5 saat bazen 3 saatte 0 çekiyorum. Bu eskiden 6-7 ay önce böyle değildi, 10 günlük test sonucu gözlemlerim şu ki (her gün en az 3 saat) dc pre pot, ms ve quest itemleri için işe yarıyor. Ancak bariz bir drop düşüşü var. Cz ye oyuncu itelemek için güzel teknik ama oyunun mmorpg olduğunu unutmuşlar ve oyunculara da unutturmuşlar.